Red Bull Music Academy jednak nie w Tokio!

News

Ze względu na bieżące wydarzenia w Japonii, Akademia nie odbędzie się w Tokio. Przedłużony został też termin nadsyłania zgłoszeń.

Formularz oraz muzyczne demo można przesyłać do siedziby głównej Akademii do 26 kwietnia 2011 roku! Natomiast 11 kwietnia zostanie ogłoszona nowa metropolia, która ugości najwybitniejszych na świecie muzyków, piosenkarzy, DJ’ów i producentów. Jesienny termin warsztatów został zachowany i odbędą się zgodnie z planem w dniach: 23.X-25.XI. 2011.

Przygotowania do jesiennych warsztatów przybliżyły niezłomność charakteru i bogatą tradycję Kraju Kwitnącej Wiśni. Solidaryzując z całym narodem, a w szczególności, chcąc nieść wsparcie japońskim twórcom, Red Bull Music Academy postanowiła przeznaczyć cały dochód z festiwalu SónarSound Tokyo na rzecz pomocy ofiarom trzęsienia ziemi, tsunami i ich następstwom.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszyscy zainteresowani udziałem w Akademii powinni odwiedzić stronę www.redbullmusicacademy.com, gdzie znajdą wszelkie niezbędne informacje. Jury składające się z szefów wytwórni, dziennikarzy muzycznych oraz członków zespołu Red Bull Music Academy uważnie rozpatrzy każde zgłoszenie. Wybrane zostaną dwie trzydziestoosobowe grupy, reprezentujące różnorodne style muzyczne i poziomy doświadczenia: od piosenkarzy i autorów tekstów do kompozytorów orkiestralnych i twórców cyfrowych bitów włącznie.

Najbliższa infosesja w Polsce:

02 kwietnia (sobota) – Łódź, ATLAS ARENA, AL. BANDURSKIEGO 7 start: 12:30

 

Zdjęcia z infosesji w Poznaniu (26.03 klub Opcja):

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →