Reaktor 2019, czyli holenderskie piekiełko na ziemi

632
News

W dniach 29-30 listopada w stolicy Holandii odbędzie się jedna z najmocniejszych, halowych imprez techno w Europie - Reaktor 2019.

Reaktor – szlagierowy event w Amsterdamie

Pod koniec listopada fani techno w czystej, jak i najcięższej postaci powinni udać się do Amsterdamu – to właśnie tam odbywać się będzie holenderski, szlagierowy event Reaktor.

Reaktor 2019 w Amsterdamie

Reaktor to obecnie wiodąca holenderska marka zajmująca się organizacją imprez techno. Konsekwencja w działaniu doprowadziła Reaktor na sam szczyt – swój sukces osiągnęli dzięki dwóm składowym – piekielnie dobrym line-upom oraz mocarnym soundsystemom. Pod tym względem ciężko znaleźć od nich lepszych. Kto był i poczuł na swojej skórze poziom adrenaliny, który jest tam generowany, ten wie, o czym mowa.

Warto dodać, że ta sama organizacja odpowiedzialna jest za imprezę Katharsis oraz Unpolished, zaś w 2017 podczas ADE odpowiedzialni byli za projekt The Wall Of Sound.

Reaktor 2019, 29-30 listopada w Amsterdamie – line-up

Standardowo miejscem zamieszania będzie Warehouse Elementenstraat.

Na tegorocznej edycji, podczas dwóch dni w Amsterdamie będziecie mogli być świadkami występów następujących artystów:

Ancient Methods & Vatican Shadow, Dax J, Dimi Angélis, Karenn live, Kobosil, Bjarki, DVS1, Oscar Mulero, Planetary Assault Systems, Anthony Linell, Ben Buitendijk, D.Dan, Lokier, Somewhen, Vladimir Dubyshkin live, Deniro b2b Stranger, Inhalt Der Nacht, KI/KI, SPFDJ, Stephanie Sykes, The Exaltics live, Varg live

Reaktor 2019 - line-up

Reaktor 2019 – bilety

Bilety na Reaktor 2019 w Amsterdamie możecie znaleźć tutaj. To kto się wybiera?