Włącz się w 'Projekt Kalejdoskop’ – wyniki konkursu!

Artykuł

"Projekt Kalejdoskop" wyłonił w drodze konkursu zwyciezcę na najlepsze logo oraz hasło promujące pilotażowy program poszerzający wiedzę na temat ryzyka związanego z zażywaniem narkotyków.

Głównym celem ’Projekt Kalejdoskop’ jest zwiększanie wiedzy i świadomości uczestników imprez w zakresie zagrożeń i ryzykownych zachowań związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, a tym samym promowanie BEZPIECZNEJ ZABAWY i ograniczanie ryzyka szkód zdrowotnych i społecznych związanych z zażywaniem narkotyków.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

We wrześniu ogłoszono konkurs na opracowanie logo i hasła promującego program 'Projekt Kalejdoskop’, którego organizatorem jest Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR w Poznaniu, natomiast partnerem organizacyjnym Akademickie Centrum Kultury Eskulap. Patronat medialny nad 'Projekt Kalejdoskop’ sprawuje nasz serwis Muzikanova.pl (Muno.pl).

 

„Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek, czas, zapał i inwencję twórczą , które zaowocowały wieloma ciekawymi projektami! Nadesłane prace zaskoczyły nas pozytywnie pomysłowością i poziomem wykonania. Niestety niemożliwym było uhonorowanie wszystkich nagrodami, zapraszamy jednak do dalszego śledzenia kalejdoskopowych działań. Mamy nadzieję, iż nowe logo programu 'Projekt Kalejdoskop’ już wkrótce stanie się rozpoznawalnym znakiem bezpiecznej, świadomej i udanej imprezy.”

 

Po kilku miesiącach oczekiwań, w końcu poznaliśmy nazwisko zwycięzcy. Został nim Tomasz Chodnik, którego prace znajdziecie poniżej.

 

 

Serdecznie Gratulujemy!

 

Więcej informacji o programie 'Projekt Kalejdoskop’:  www.poznan.monar.org w zakładce Kalejdoskop oraz www.projekt-kalejdoskop.blogspot.com

Program 'Projekt Kalejdoskop’ jest współfinansowany przez Miasto Poznań.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →