Porter Robinson wydał długo wyczekiwany album „Nurture”

News
Porter Robinson

Jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów roku na scenie elektronicznej nareszcie dostępny. Porter Robinson zaprezentował swój drugi w karierze album - Nurture.

Porter Robinson – ulubieniec twojego ulubionego producenta

Ze świecą szukać negatywnych opinii na temat muzyki produkowanej przez Portera Robinsona. Człowiek, który zapoczątkował istnienie wytwórni OWSLA, jest postacią jedyną w swoim rodzaju na scenie elektronicznej.

Skrillex – Recess – jedyny solowy album ma już 7 lat!

Mając 21 lat Porter stworzył i wydał 58-minutowy kawałek sztuki o nazwie Worlds. Krążek Amerykanina to zlepek elektronicznej nostalgii, synth-popu i electro house’u, którego twarzami są już podchodzące pod status klasyka Divinity z Amy Millan i Sad Machine.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Porter Robinson – Sad Machine

Odważę się stwierdzić, że odsetek mainstreamowych festiwali reprezentujących EDM na całym świecie, podczas których nie wybrzmiała produkcja Portera Robinsona jest minimalnie mały.

Shelter i Ghost Voices

Jeżeli nie dzieje, a w zasadzie nie działo, się to za sprawą Worlds, to 28-latek ma w swojej dyskografii dwa inne kawałki z typu tych, których melodię kojarzy się po pierwszych trzech nutach.

Pierwszym z nich jest Shelter z Madeonem pokryte złotem w Stanach Zjednoczonych, a drugi utwór to nominowane do nagrody Grammy Ghost Voices, autorstwa Virtual Self, aler-ego Portera Robinsona.

Virtual Self – Ghost Voices

Porter RobinsonNurture

Publiczne stwierdzenie, że prace nad nowym albumem zajęły 7 lat, niesie za sobą szereg wysoko postawionych oczekiwań, a gdy nazywasz się Porter Robinson to już w szczególności.

Od oficjalnej zapowiedzi Nurture, do podania dokładnej daty jego premiery, minął okrągły rok, który został jeszcze przedłużony o dodatkowe 4 miesiące. Z uwagi na to, że Amerykanin posiada bardzo oddany swojej osobie fanbase, nie była to łatwa przeprawa dla tysięcy jego adoratorów.

Przez półtoraroczny okres albumowych oczekiwań, Porter wydał pięć singli – Get your Wish, Something Comforting, Mirror, Musician oraz Look at the Sky. W piątku, 23 kwietnia materiał dopełniło dziewięć kolejnych tracków, dając nam finalną odsłonę albumu Nurture, który jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →