Porter Robinson wydał długo wyczekiwany album „Nurture”

News
Porter Robinson

Jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów roku na scenie elektronicznej nareszcie dostępny. Porter Robinson zaprezentował swój drugi w karierze album - Nurture.

Porter Robinson – ulubieniec twojego ulubionego producenta

Ze świecą szukać negatywnych opinii na temat muzyki produkowanej przez Portera Robinsona. Człowiek, który zapoczątkował istnienie wytwórni OWSLA, jest postacią jedyną w swoim rodzaju na scenie elektronicznej.

Skrillex – Recess – jedyny solowy album ma już 7 lat!

Mając 21 lat Porter stworzył i wydał 58-minutowy kawałek sztuki o nazwie Worlds. Krążek Amerykanina to zlepek elektronicznej nostalgii, synth-popu i electro house’u, którego twarzami są już podchodzące pod status klasyka Divinity z Amy Millan i Sad Machine.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Porter Robinson – Sad Machine

Odważę się stwierdzić, że odsetek mainstreamowych festiwali reprezentujących EDM na całym świecie, podczas których nie wybrzmiała produkcja Portera Robinsona jest minimalnie mały.

Shelter i Ghost Voices

Jeżeli nie dzieje, a w zasadzie nie działo, się to za sprawą Worlds, to 28-latek ma w swojej dyskografii dwa inne kawałki z typu tych, których melodię kojarzy się po pierwszych trzech nutach.

Pierwszym z nich jest Shelter z Madeonem pokryte złotem w Stanach Zjednoczonych, a drugi utwór to nominowane do nagrody Grammy Ghost Voices, autorstwa Virtual Self, aler-ego Portera Robinsona.

Virtual Self – Ghost Voices

Porter RobinsonNurture

Publiczne stwierdzenie, że prace nad nowym albumem zajęły 7 lat, niesie za sobą szereg wysoko postawionych oczekiwań, a gdy nazywasz się Porter Robinson to już w szczególności.

Od oficjalnej zapowiedzi Nurture, do podania dokładnej daty jego premiery, minął okrągły rok, który został jeszcze przedłużony o dodatkowe 4 miesiące. Z uwagi na to, że Amerykanin posiada bardzo oddany swojej osobie fanbase, nie była to łatwa przeprawa dla tysięcy jego adoratorów.

Przez półtoraroczny okres albumowych oczekiwań, Porter wydał pięć singli – Get your Wish, Something Comforting, Mirror, Musician oraz Look at the Sky. W piątku, 23 kwietnia materiał dopełniło dziewięć kolejnych tracków, dając nam finalną odsłonę albumu Nurture, który jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →