Poranna kawa z Budakid. Posłuchaj nowego singla

fot. Budakid / Facebook
News

Holenderski didżej i producent bazujący w Berlinie, Kevin Huizing, znany pod aliasem Budakid, po kilku miesiącach od wydania EP-ki United z Nordfoldem prezentuje się z nowym singlem Coffee Cup. Jest kolorowo, słonecznie i marzycielsko.

Budakid życzy Wam smacznej kawusi!

Ten podnoszący na duchu i nostalgiczny house’owy kawałek spokojnie rozjaśni ponuraków oraz wprowadzi trochę wigoru na Waszej playliście. Budakid eksploruje tu swoje zupełnie inne oblicze, które zazwyczaj oscyluje wokół melodyjnego techno. Tym razem mamy tu do czynienia z kawałkiem, który spokojnie mógłby się znaleźć w brytyjskich klubach i nie tylko.

Coffee Cup to jeden z tych utworów, do których ludzie z mojej grupy nie są przyzwyczajeni. Raczej nie przedstawiam muzyki w gatunkach, ale w opowieściach. W mrocznym zeszłym roku musiałem wnieść trochę światła dziennego do mojego życia, którego bardzo brakowało. Ten utwór jest jednym z tych wydawnictw, które przenosi mnie do starych, dobrych, beztroskich czasów. Może nie jest to zwykła filiżanka kawy z mojej strony pod względem stylu, ale jako producent lubię eksperymentować z innymi gatunkami. Jedno mogę powiedzieć na pewno – kawa łączy ludzi

– podsumował Budakid.

Budakid – Coffee Cup (1 A.M. House Affair)

Zobacz także: Nowy album Daphni w październiku

Budakid – latający Holender

Budakid pochodzi z Tilburga z muzykalnej rodziny. Jako perkusista zasmakował w bitach i chciał spróbować czegoś więcej. Dobre wyczucie rytmu pomogło mu jako początkującemu DJ-owi. Wkrótce Budakid wylądował na swojej pierwszej rezydenturze w jednym z najpopularniejszych klubów w Utrechcie. Chociaż nie był pełnoletni, kilka klubów poprosiło go o występ. Od tego momentu wszystko poszło już z górki. Teraz Kevin Huizing to jeden z czołowych artystów holenderskiej sceny młodego pokolenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Budakid – Silent SummerPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →