Budakid i Nordfold nagrali znakomitą wspólną EP-kę dla Watergate 

Fot. Materiały promocyjne
News
Budakid i Nordfold

Wspólne wydawnictwo muzyków inspirowane jest powrotem do życia klubów nocnych po okresie pandemii. Sprawdź, jak wypadła współpraca Budakida i Nordfolda

Zjednoczeni

Takie kooperacja bardzo lubimy. Berliński producent i DJ Budakid połączył siły z pochodzącym z Holandii Nordfoldem, aby nagrać wspólną EP-kę zatytułowaną United. Krążek trafił do sprzedaży 13 maja i według słów duetu inspiracją do jego powstania były „parkiety taneczne, które budzą się do życia po dwóch latach ciszy”.

Hipnotyczny utwór tytułowy zaraża wirującymi padami i wyrazistą melodią, z kolei drugi znajdujący się na płycie kawałek Aika utrzymany jest w spokojniejszym, bardziej kontemplacyjnym tempie. Jednak nadal jest w nim tlący się taneczny żar.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W ciszy zeszłorocznej pandemii poczuliśmy chęć i potrzebę ponownego zjednoczenia się. United powstało podczas godzin policyjnych wiązanych z pandemią koronawirusa, kiedy marzyliśmy o tym, by znów być na zewnątrz, wyciągając ręce w górę na otwartej przestrzeni. Kiedy tylko było to możliwe, podróżowaliśmy między Amsterdamem a Berlinem, by pracować nad tym projektem, czerpać inspirację i motywację. W utworze Aika chcieliśmy uzyskać inny klimat. Podczas gdy United przenosi cię w chmury, Aika jest tego przeciwieństwem – trzyma cię w miejscu.

– czytamy w informacji prasowej

Budakid i Nordfold

Po wydanym jesienią ubiegłego roku wydawnictwie Budakida Sweet Ease/ Hybrid Society z Matthiasem Meyerem z Watergate, które trafiło na 1. miejsce Beatport Indie Dance, artysta nadal umacnia swoją znakomitą reputację rozchwytywanego producenta, wzbogacając swoją dyskografię o kolejne tytuły w tak znanych wytwórniach jak Lost & Found, Disco Halal i Knee Deep In Sound. Budakid niedawno odbył wyprzedaną trasę koncertową w Indiach, a także świetnie przyjętą debiutancką trasę po Ameryce Północnej i Południowej.

Nordfold skrupulatnie przygotowuje swoje utwory, łącząc dźwięki z nagrań terenowych z muzycznymi aspektami różnych epok i gatunków. Zaintrygowany nieskończonym charakterem nordyckich krajobrazów, stara się wywołać podobne muzyczne doświadczenie przestrzenności dźwiękowej. Nordfold pojawia się w katalogach pionierskich wytwórni takich jak Anjunadeep, Stil Vor Talent i Atlant, a w ostatnich latach był mocno wspierany przez radio BBC1.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →