Nowy album Daphni w październiku

fot. Decibel Eventi
News Zapowiedzi
Daphni

Daniel Victor Snaith zapowiada nowy album pod aliasem Daphni. W sieci pojawił się już pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo. Jest kolorowo i pogodnie. Przypominamy, że już tego lata usłyszycie kanadyjskiego artystę w jego najbardziej znanym wcieleniu - Caribou - w Parku Śląskim na Fest Festival.

Daphni powraca

Cherry to pierwszy longplay projektu Daphni od 5 lat. Ostatnio Snaith w tej odsłonie zaprezentował miniwydawnictwo Sizzling. Na nowym albumie znajdziemy aż 14 utworów house i techno. Kanadyjski artysta długo nagrywał płytę i włączył do produkcji nowy sprzęt, co pozwoliło mu na eksperymentowanie z nowymi technikami.

Jak to często bywa, gdy pracujesz szybko i intuicyjnie, nowe elementy wyposażenia odegrały pewną rolę. To dziwne, że kiedy utwory zostały ułożone we właściwej kolejności, nabrały nowej spójności, w której szybko przechodzą od jednego pomysłu do drugiego i, przynajmniej dla mnie, łączą się w sposób, który wydaje się jednolity

– powiedział Snaith.

Poboczny projekt Dana Snaitha jest nieprzewidywalny – artysta, posiłkując się przede wszystkim dźwiękami znanymi z syntezatora Yamaha DX7 oraz linią basu, wprowadza proste motywy. Ta muzyka stanowi miłe uzupełnienie dla fanów kawałków Caribou. Sam Snaith nie kryje radości z nowego singla:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Istotą tego utworu jest utrzymywanie go ku górze – jak od czasu do czasu podbijanie balonu, który jest tylko cięższy od powietrza, aby utrzymać go na powierzchni. Jak na coś tak prężnego, jestem zaskoczony, jak bardzo uderza on w klubie

– mówi artysta.

Daphni – Cloudy

Nowy album Cherry ma ukazać się 7 października nakładem oficyny Jiaolong.

Daphni – Cherry – tracklista

 1. Arrow
 2. Cherry
 3. Always There
 4. Crimson
 5. Arp Blocks
 6. Falling
 7. Mania
 8. Take Two
 9. Mona
 10. Clavicle
 11. Cloudy
 12. Karplus
 13. Amber

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →