Polish Hip Hop Festival po raz siódmy w Płocku BILETY

1 542
Eventpromo
Polish Hip Hop Festival po raz siódmy w Płocku BILETY

Wielkimi krokami zbliża się największy polski festiwal hip-hopowy. Sprawdź kto wystąpi w dniach 2-3 sierpnia na płockiej plaży podczas Polish Hip Hop Festival 2019.

Polish Hip-Hop Festival jest corocznym festiwalem odbywającym się od 2013 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Wydarzenie przyciąga czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całego kraju. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia.

Lineup? Jak zwykle sama śmietanka. Do tej pory ogłoszono występy takich artystów jak: Pro8l3m, Sokół, Paluch, Tuzza, Flaszki i Szlugi oraz weteran islandzkiego rapu: Emmsje Gauti. A to jeszcze nie koniec! Kolejne ogłoszenia już wkrótce.

Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
130 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.