Dwa dni audiowizualnych wrażeń w Krakowie

Wydarzenie

W dniach 9-10 listopada w Krakowie odbędzie się p a t c h : audio_visual_lab - wydarzenie prezentujące nowe nurty i możliwości w cyfrowej sztuce audiowizualnej.

p a t c h : audio_visual_lab to świeże wydarzenie na mapie Krakowa prezentujące nowe nurty i możliwości w sztuce audiowizualnej tworzonej współczesnymi środkami kreacji i komunikacji. p a t c h poświęcone jest głównie prezentacji prac audiowizualnych i instalacji z zakresu takich dziedzin jak m.in. mapping przestrzenny, sztuka generatywna, interaktywna, DIY, net-art, wideo-art, sound-art, eksperymentalne formy filmowe, projekcjonizm i VJing.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

p a t c h to także 2 noce audiowizualne w klubie Radar z tworzonymi na żywo wizualizacjami i muzyką elektroniczną najwyższych lotów. W piątek wystąpi DJ TLR, który zaprezentuje zabójczą mieszankę muzyki house rodem z Chicago, electro z Detroit i synth-disco.

Kidsuke, główna gwiazda sobotniej nocy, to najnowszy projekt Kidkanevila i Daisuke Tanabe, którzy są doskonale znani fanom nowej i wysmakowanej mieszanki ambitnego hip-hopu i eksperymentalnej elektroniki. W Krakowie Kidsuke wystąpi z gościnnym udziałem japońskiej producentki Jealousguy

Więcej info: p a t c h : audio_visual_lab – p a t c h night @ Radar – Kraków

Szczegółowy program znajduje się na stronie www.patchlab.pl.

Źródło: mat. promo

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →