Pangaea zapowiada 'Release'

Zapowiedzi

Nowe wydawnictwo Pangaea zatytułowane 'Release', trafi na sklepowe półki pod koniec października tego roku za pośrednictwem wytwórni Hessle Audio.

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Kevin McAuley, znany lepiej jako Pangaea, to kluczowa postać na współczesnej scenie muzyki elektronicznej. Wraz z Pearson Sound oraz Ben UFO artysta założył w 2007 wytwórnię Hessle Audio z myślą o wydawaniu muzyki, której można było usłyszeć na żadnym innym labelu.
Obecnie szeregach Hessle Audio znajdziemy takie gwiazdy jak: Untold, James Blake czy Ramadanman. Styl muzyczny Pangaea jest trudny do skategoryzowania. To niezwykle wybuchowa mieszanka house’u, techno oraz brytyjskiej muzyki basowej.
W październiku tego roku swoją premierę będzie mieć nowe wydawnictwo Pangaea zatytułowane po prostu „Release”. Znajdziemy na nim 8 premierowych produkcji. Choć chętniej określilibyśmy to mianem albumu, artysta jasno stwierdził, że jest to po prostu podwójna EPka. „Release” będzie można nabyć w wersji cyfrowej, na winylu oraz płycie CD.
Pangaea – Release

Data wydania: 29.10.2012
Tracklista:
01. 1Game
02. Release
03. Trouble
04. Majestic 12
05. Time Bomb
06. Middleman
07. Aware
08. High


FACT mix by pangaea

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również