Ben UFO zadowolony i my także, bowiem Pangaea prezentuje najnowszy „darkside roller”

Fot. Brian Whar
News

Słuchamy Fuzzy Logic i Fuzzy Logic (Edit), dwóch z czterech najnowszych utworów Kevina McAuleya (Pangaea). Powrót Brytyjczyka do wydawniczej gry jednocześnie niesie za sobą pierwszą od dwóch lat pozycję we współtworzonym z Benem UFO i Pearson Sound labelu Hessle Audio.

Pangaea. W otchłani ciszy

Powodzenia każdemu śmiałkowi chcącemu dowiedzieć się czegokolwiek na temat aktualnych doniesień na temat McAuley’a z jego Facebooka. Wymowny komunikat „nie ma jeszcze żadnych postów” każe nam udać się pod inny adres. Nie tracąc chwili dłużej, udajemy się na Instagrama, gdzie Pangaea średnio raz na miesiąc publikuje nowości swoich muzycznych poczynań. Ostatnie przekierowuje nas do zapoznania się z utworem Fuzzy Logic, składowej pierwszego od 2020 roku wydawnictwa Brytyjczyka. Fuzzy Logic / Still Flowing Water, który ukaże się dziesiątego września, zasili tym samym zakurzony nieco imprint Hessle Audio, wytwórni, którą Kevin założył wraz z Benem UFO i Pearsonem Soundem.

Witam! Miło jest mi zakomunikować, że mój nowy singiel Fuzzy Logic jest już dostępny w Hessle Audio. Można go swobodnie odsłuchać i kupować w dowolnym miejscu, a pełen winyl można zamówić w przedsprzedaży na Bandcamp. Mieliśmy z tym pewne problemy, więc płyta z drugim utworem ukaże się po wakacjach. Dziękuję wszystkim słuchaczom i Davidowi Lewandowskiemu za chore wizualizacje

– pisze na Instagramie Pangaea.

Pangaea. „Darkside roller”

Fuzzy Logic / Still Flowing Water to składająca się z czterech utworów EP-ka, na której oprócz dwóch oryginalnych, Fuzzy Logic i Still Flowing Water, znalazły się tzw. edity. Dla Pangaei jest to pierwsze wydawnictwo od czasu Like This z 2020 roku, które ponownie zasili Hessle Audio. Udostępnione w sieci pierwsze single zagłębiają się w pierwotne zamiłowanie artysty do dubstepu i perkusyjnych dźwięków połączonych z minimal techno, opisywanych przez producenta jako „darkside roller”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pangaea – Fuzzy Logic / Still Flowing Water

Oszczędny z produkcjami Pangaea ostatnie pełne wydawnictwo datuje na 2016 roku i In Drum Play. W tym czasie sporadycznie wypuszczał pojedyncze single za pośrednictwem Hassle, które do 2020 wypuściło EP-ki od. Bruce’a i Shelley Parker.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →