Berlin-Londyn-Warszawa: bshosa świętuje w 1500m2 – BILETY!

7 092
Wydarzenie

15 grudnia w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się huczna impreza z okazji urodzin DJa bshosy, na której zagrają gwiazdy światowej elektroniki i tuzy polskiej sceny.

Tradycjnie już w połowie grudnia warszawski DJ, producent i manager artystyczny 1500m2 – bshosa – zaprasza na wspólne świętowanie swoich urodzin. Jak co roku specjalnie na tę okazję zapraszane są światowej sławy gwiazdy! Po Simian Mobile Disco, DJ Koze, Robag Wruhme, Joris Voorn, 2000 and One, Ion Ludwig & Lando Kal nadszedł czas na prawdziwą unifikację berlińskiej i londyńskiej sceny techno!

Niewątpliwie główną gwiazdą wydarzenia będzie jedna z najbardziej znaczących postaci w najnowszej historii techno – Ben Klock. Rezydent kultowego berlińskiego klubu Berghain słynie z długich hipnotycznych, głębokich i niezwykle energetycznych setów. Swoje produkcje artysta wydaje głównie za pośrednictwem wytwórni Ostgut Ton, jak również własnej Klockworks.

Drugim reprezentantem niemieckiej sceny muzycznej będzie Ray Okpara. Artysta uchodzi za legendę DJską w zachodniej części Niemiec, gdzie grywa od wielu lat. Równie dobrze jak za konsoletą radzi sobie w studiu nagraniowym. Ray Okpara regularnie wydaje kolejne single na labelach jak Oslo, Cecille czy Mobilee.

15 grudnia w stołecznym klubie 1500m2 nie zabraknie również Midlanda z Londynu. Charakterystyczny brzmienie artysty zakorzenione jest w muzyce house i techno ale z mocno dudniącym dubstepowym basem oraz szerokim spektrum klasycznej elektroniki. Ostatnią zagraniczną gwiazdą imprezy będzie kolejny brytyjski producent, DJ oraz współzałożycielem cenionej wytwórni Hessle Audio Pangaea.

Na imprezie nie zabraknie oczywiście najlepszych reprezentantów polskiej sceny muzyki elektronicznej.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

15.12 – BSHOSA’S B’DAY: BEN KLOCK, RAY OKPARA, MIDLAND, PANGAEA

Miejsce: 1500m2 – Warszawa