Startują ‚Delikatesy’ w poznańskiej Starej Rzeźni – BILETY!

4 507
Wydarzenie
Startują ‚Delikatesy’ w poznańskiej Starej Rzeźni – BILETY!

Już w najbliższy piątek odbędzie się inauguracyjna impreza z cyklu 'Delikatesy' w poznańskiej Starej Rzeźni. Gwiazdą wieczoru będzie francuski duet Noze! Zamów bilety już teraz!

Delikatesy to letni projekt kulturalny zlokalizowany na terenie Starej Rzeźni w Poznaniu. Północne skrzydło tego oryginalnego kompleksu budynków od czerwca do września tego roku będzie punktem ciekawych wydarzeń muzycznych, spotkań teatralnych i filmowych. Inauguracyjna impreza spod znaku Delikatesy odbędzie się już w najbliższy piatek, 10 czerwca, a jej główną gwiazdą będzie francuski duet Noze.

Właściciele prężnie działającej wytwórni Circus Company Nicolas Sfintescu i Ezechiel Pailhès – zasłynęli na świecie przede wszystkim dzięki swoim niesamowitym live act’om. Podczas występów muzycy umiejętnie łączą elektronikę, jazz, folkowe brzmienia i w zasadzie wszystko, co wydaje się współgrać z ich absurdalnym poczuciem humoru.

Oprócz gwiazd wieczoru usłyszymy również live act naszego rodaka Jacoba Seville, który obecnie rezyduje w Barcelonie. Wokalnie wspierać go będzie pochodząca z Berlina Mz Sunday Luv. Dokładnie dziś swoją premierę ma jej najnowszy album dla wytwórni Lift Your Head Up. Warto wspomnieć, że jeden z utworów z płyty – „Rainboa”, został wyprodukowany właśnie przez Jacoba Seville. Na imprezie zagrają również – Petter von Coil oraz Dominikch.