NEWS Global Gathering

News

Już 7 czerwca polscy fani muzyki klubowej i elektronicznej będą mieli okazję uczestniczenia w największym na świecie festiwalu muzyki klubowej jakim jest Global Gathering. Agencja MSM Events organizuje pierwszą polską edycję tego kultowego wydarzenia muzycznego na poznańskim torze wyścigów samochodowych.

Każdy fan muzyki elektronicznej chciałby uczestniczyć w największym na świecie festiwalu muzyki klubowej. Nie trzeba już w tym celu lecieć do Stratford-upon-Avon w Anglii. Możesz posłuchać dj-ów, których nigdy wcześniej nie miałeś okazji usłyszeć, no i oczywiście najlepszych z najlepszych.

W Poznaniu 7 czerwca czeka wszystkich wiele niespodzianek i niezapomniana noc: scena główna, namioty muzyczne, sety największych gwiazd światowych, światła, lasery, pirotechnika, lunapark, kino i wiele, wiele innych. Na Torze Poznań powstanie muzyczne miasteczko, jakiego w Polsce jeszcze nie było!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Global Gathering jest największą na świecie imprezą plenerową przyciągającą tysiące fanów muzyki klubowej  i elektronicznej. Hasło, które przyświeca temu projektowi to: MUZYKA, TOLERANCJA, BEZPIECZEŃSTWO. Festiwal łączy wszystkich miłośników muzyki klubowej i elektronicznej niezależnie od rodzaju muzyki, którą preferują, przełamując wszelkie stereotypy.

Festiwal jest najważniejszym wydarzeniem nie tylko brytyjskiej sceny muzycznej, lecz jednym z ważniejszych eventów muzyki klubowej na świecie. Renoma marki jaką jest Global Gathering przyciąga nie tylko mieszkańców wysp Wielkiej Brytanii, ale również fanów z całego świata: Francji, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Włoch, Węgier, Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy, a także Polski(!).

Sukces jaki odniósł projekt Global Gathering spowodował, że festiwal odbywa się również w takich krajach, jak: Stany Zjednoczone (Miami, Las Vegas), Turcja, Ukraina, Malezja, Rosja. W tym roku zagości po raz pierwszy w Polsce. MSM Events zrobi wszystko, aby przenieść klimat oraz rozmach, z jakim Global Gathering organizowany jest na wyspach brytyjskich, do naszego kraju. Jesteśmy przekonani, że pierwsza polska edycja największego na świecie festiwalu Global Gathering będzie ogromnym wydarzeniem nadchodzącego sezonu letniego.

Już teraz ujawniamy cześć światowych gwiazd, które pojawią się na GG. Line-up uzupełnimy wkrótce o kolejnych światowej klasy artystów. Ilość znaków zapytania odpowiada liczbie brakujących zagranicznych DJ`ów na poszczególnych scenach. Możecie być pewni, że w line-up`e pojawi się jeszcze wiele niespodzianek, które Was bardzo ucieszą.

MAIN STAGE
Ferry Corsten
Eric Prydz
ATB
?
?
?

TRANCE ARENA                                                                    
Sander Van Doorn
Sean Tyas
Breakfast
Daniel Kandi
?
?

HOUSE ARENA
Nic Fanciulli & Skylark live
Sandy Rivera
Micky Slim
?
?
?

TECHNO ARENA
Chris Liebing
Felix Kroecher
Schee-La
Brian Sanhaji
?

HARDSTYLE ARENA

Lady Dana
Showtek
Pila
Mc Mouth of Madness
Luna
?
?

Agencja MSM Events już niebawem ujawni także polskich artystów, którzy gościć będą na GG. Zdjęcie terenu, na którym odbędzie się pierwsza polska edycja GG z lotu ptaka (Tor Poznań).

Sprzedaż pierwszej ograniczonej puli biletów na Global Gathering rozpocznie się 15 lutego o godzinie 21:00 na Ticketplanet. Cena biletów w pierwszej puli jest jeszcze nieznana. W sprzedaży znajdą się również bilety:
– GG LUX TICKETS
– GG VIP TICKETS.

Więcej informacji możecie wkrótce znaleźć na:
www.global-gathering.pl
www.globalgathering.co.uk

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →