Mura Masa powraca z nowym singlem! Kawałek „2gether” pojawi się lada moment

Fot. Materiały promocyjne
News
Mura Masa - czego możemy spodziewać się po nowym singlu?

Urodzony w Guernsey producent nie kryje podekscytowania związanego z premierą swojego kawałka.

Mura Masa – czego możemy spodziewać się po nowym singlu?

Mura Masa podzielił się dobrą informacją ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Brytyjski producent i DJ zapowiedział, że jego nowy singiel 2gether pojawi się w sieci w piątek, 26 listopada.

„Nowa muzyka w piątek, ok?” – tak podpisał swój filmik muzyk, na którym zajada się naleśnikiem, a później pokazuje zdjęcia swojego kota. Jak tylko numer pojawi się w Internecie, to od razu zaktualizujemy tego newsa, także nie zapomnijcie odwiedzić później naszej strony.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mura Masa (@the_mura_masa)

Mura Masa aktywny w 2021 roku

Ponadto Mura Masa zapowiedział, że będzie wrzucać zajawki swojego nadchodzącego trzeciego w karierze albumu – będącego następcą krążka R.Y.C. (Raw Youth Collage) z 2020 roku – na swoim TikToku. W ciągu ostatniego roku muzyk był zajęty współpracą z PinkPantheress, Alice Longyu Gao, Himerą i innymi artystami.

Mura Masa zainspirowany Japonią

Alex Crossanis aka Mura Masa to brytyjski producent muzyki oraz multiinstrumentalista. Jego pseudonim artystyczny został zainspirowany przez japońską legendę. Mura Masa prezentuje minimalistyczne i efektywne podejście do brytyjskiego trapu. Do tej pory wydał dwa długogrające albumy, kilka EP-ek.

Mura Masa – Love$ick

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →