Ross From Friends udostępnia 50 GB sampli i darmową wtyczkę

Fot. Fabrice Bourgelle
News
Ross from Friends dzieli się bezpłatnymi bonusami

Nowe narzędzie od Ross From Friends zostało zaprojektowane podczas pracy artysty nad albumem Tread.

Ross From Friends dzieli się bezpłatnymi bonusami

Brytyjski producent i DJ Ross From Friends udostępnił nowe, darmowe narzędzie dla twórców muzyki oraz 50GB sampli ze swojego studia. Narzędzie – nazwane Threso – zostało zaprojektowane tak, by nagrywać każdy dźwięk, gdy głośność przekroczy określony próg i zatrzymywać nagranie, gdy spadnie poniżej pewnego poziomu. Plik audio jest znakowany i automatycznie przenoszony do folderu, gdzie jest zapisywany i gotowy do dalszego używania.

W trakcie nagrywania albumu Tread stworzyłem Thresho niemal automatycznie, nie myśląc o tym. Chciałem stworzyć audio pamiętnik zawierający wszystko, co robiłem w studio. Chciałem, żeby ludzie mogli wejść z Tread w interakcję, aby mogli go lepiej zrozumieć jako całość.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ross From Friends – 50 GB sampli

Oprócz umożliwienia innym producentom korzystania z narzędzia – które jest wtyczką Max for Live – producent z Ninja Tune udostępnił również 50 GB sampli, które zostały wykonane przy użyciu Threso, w trakcie nagrywania ostatniego albumu artysty. Dźwięki i wtyczkę można pobrać tutaj. RFF będzie dalej udostępniał niektóre ze swoich sampli, które powstały przed nagraniem Tread.


W październiku tego roku Ross From Friends wydał swój drugi longplay w karierze zatytułowany Tread. Płyta zebrała znakomite recenzje i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów elektroniki.

Ross From Friends – Tread 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →