Rave The Planet: stream z TikTokiem oraz Dr. Motte w Polsce

News
rave the planet

W najbliższą sobotę - 10 lipca, organizacja Rave The Planet, na której czele stoi Dr. Motte, przeprowadzi specjalny stream wraz z platformą TikTok. Dochód z niego będzie przeznaczony na zebranie środków na przyszłoroczną Love Parade.

Love Parade goes Rave The Planet

Berliński kolektyw  Rave The Planet łączy siły z  TikTok, organizując w sobotę 10 lipca 2021 r. specjalną  zbiórkę pieniędzy, na rzecz nowej parady Rave The Planet 2022, podczas specjalnego streamingu.

10 lipca 2021 roku miał być w pierwotnych zamierzeniach  tym specjalnym dniem, w którym na nowo reaktywowała się legendarna berlińska techno-parada – tak się jednak w tym roku nie stało. Przypomnijmy, iż  organizacja non-profit Rave The Planet pod kuratelą Dr. Motte, czyni wszystko, by kontynuować  historię Love Parade. W zeszłym roku wielka zbiórka pieniędzy miała sfinansować ten nowy start: „FundRaving” – ze sceny –  dla sceny. Kilka tygodni po rozpoczęciu całej akcji, wirus Covid-19 pokrzyżował wszystkie plany i ostatecznie impreza musiała zostać przełożona na 2022 rok.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Łagodzenie restrykcji i ponowna zbiórka

Po długich miesiącach oczekiwania, obecne liczby zachorowań oraz i złagodzenie restrykcji w wielu państwach, dają wreszcie nadzieję,  że przyszłoroczna parada się odbędzie. Stąd kolejne przygotowania, a zbiórka funduszy na Rave The Planet Parade nabiera ponownie tempa.

Wsparcie od TikToka

Wraz z platformą TikTok, Rave The Planet rusza pełną parą w tradycyjny Love Weekend – drugi weekend lipca. W trwającym ponad sześć godzin livestreamie, serwis zostanie wykorzystany do zbierania funduszy na Rave The Planet Parade 2022, która odbędzie się 10 lipca 2022 roku.

Sześciu  DJ-ów na livestreamie oraz Q&A z Dr. Motte

Tym razem dla RTP wystąpi sześciu DJ-ów i DJ-ek, którzy będą grać oraz udzielać wywiadów w przerwie, a będą to: Ann Clue, Dr. Motte, Klanglos, Mark Dekoda, Nakadia i Stella Bossi.

Podczas streamu widzowie mogą również zadawać pytania Dr. Motte poprzez live chat, na które twórca Love Parade odpowie osobiście.

rave the planet

Rave The Planet – Polish Connection

Jak już zapewne zauważyliście, organizacja przyszłorocznej Rave The Planet zawiera wiele polskich akcentów. Wśród ścisłych współpracowników organizacji znajdziecie Tomasza Guiddo. Polscy artyści już również występowali w streamach dla przyszłorocznej parady –  do współorganizacji streamu zaproszony został The Blue Oyster, a wystąpili wtedy m.in. SEPT, Adam Obrębski, PIUR i Holiday 80.

Tym razem polskich fanów czeka jeszcze większa niespodzianka –  w tydzień po streamie berlińskim, Warszawę odwiedzi sam Dr. Motte, który wystąpi wieczorem w klubie Warszawa Główna. Kilka godzin wcześniej – o 19:00 – artysta spotka się z polską publicznością i dziennikarzami w kawiarni Komu Komu.

Spotkaj się i pogadaj z Dr. Motte

Spotkanie to odbędzie się w nieformalnym duchu, a poza rozmową / wywiadem / luźną konferencją z Dr. Motte, która zarejestrują kamery „Błękitnej Ostrygi”, z głośników popłynie starannie wyselekcjonowana muzyka. Całość spotkania odbędzie się w języku polskim oraz angielskim, a rozmowę i nieformalną konferencje z której dowiecie się więcej o nowej Love Parade poprowadzą: Kacper Ponichtera oraz Artur Wojtczak.
rave the planet dr. motte

Bilety na letnie imprezy elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →