Rave The Planet: stream z TikTokiem oraz Dr. Motte w Polsce

News
rave the planet

W najbliższą sobotę - 10 lipca, organizacja Rave The Planet, na której czele stoi Dr. Motte, przeprowadzi specjalny stream wraz z platformą TikTok. Dochód z niego będzie przeznaczony na zebranie środków na przyszłoroczną Love Parade.

Love Parade goes Rave The Planet

Berliński kolektyw  Rave The Planet łączy siły z  TikTok, organizując w sobotę 10 lipca 2021 r. specjalną  zbiórkę pieniędzy, na rzecz nowej parady Rave The Planet 2022, podczas specjalnego streamingu.

10 lipca 2021 roku miał być w pierwotnych zamierzeniach  tym specjalnym dniem, w którym na nowo reaktywowała się legendarna berlińska techno-parada – tak się jednak w tym roku nie stało. Przypomnijmy, iż  organizacja non-profit Rave The Planet pod kuratelą Dr. Motte, czyni wszystko, by kontynuować  historię Love Parade. W zeszłym roku wielka zbiórka pieniędzy miała sfinansować ten nowy start: „FundRaving” – ze sceny –  dla sceny. Kilka tygodni po rozpoczęciu całej akcji, wirus Covid-19 pokrzyżował wszystkie plany i ostatecznie impreza musiała zostać przełożona na 2022 rok.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Łagodzenie restrykcji i ponowna zbiórka

Po długich miesiącach oczekiwania, obecne liczby zachorowań oraz i złagodzenie restrykcji w wielu państwach, dają wreszcie nadzieję,  że przyszłoroczna parada się odbędzie. Stąd kolejne przygotowania, a zbiórka funduszy na Rave The Planet Parade nabiera ponownie tempa.

Wsparcie od TikToka

Wraz z platformą TikTok, Rave The Planet rusza pełną parą w tradycyjny Love Weekend – drugi weekend lipca. W trwającym ponad sześć godzin livestreamie, serwis zostanie wykorzystany do zbierania funduszy na Rave The Planet Parade 2022, która odbędzie się 10 lipca 2022 roku.

Sześciu  DJ-ów na livestreamie oraz Q&A z Dr. Motte

Tym razem dla RTP wystąpi sześciu DJ-ów i DJ-ek, którzy będą grać oraz udzielać wywiadów w przerwie, a będą to: Ann Clue, Dr. Motte, Klanglos, Mark Dekoda, Nakadia i Stella Bossi.

Podczas streamu widzowie mogą również zadawać pytania Dr. Motte poprzez live chat, na które twórca Love Parade odpowie osobiście.

rave the planet

Rave The Planet – Polish Connection

Jak już zapewne zauważyliście, organizacja przyszłorocznej Rave The Planet zawiera wiele polskich akcentów. Wśród ścisłych współpracowników organizacji znajdziecie Tomasza Guiddo. Polscy artyści już również występowali w streamach dla przyszłorocznej parady –  do współorganizacji streamu zaproszony został The Blue Oyster, a wystąpili wtedy m.in. SEPT, Adam Obrębski, PIUR i Holiday 80.

Tym razem polskich fanów czeka jeszcze większa niespodzianka –  w tydzień po streamie berlińskim, Warszawę odwiedzi sam Dr. Motte, który wystąpi wieczorem w klubie Warszawa Główna. Kilka godzin wcześniej – o 19:00 – artysta spotka się z polską publicznością i dziennikarzami w kawiarni Komu Komu.

Spotkaj się i pogadaj z Dr. Motte

Spotkanie to odbędzie się w nieformalnym duchu, a poza rozmową / wywiadem / luźną konferencją z Dr. Motte, która zarejestrują kamery „Błękitnej Ostrygi”, z głośników popłynie starannie wyselekcjonowana muzyka. Całość spotkania odbędzie się w języku polskim oraz angielskim, a rozmowę i nieformalną konferencje z której dowiecie się więcej o nowej Love Parade poprowadzą: Kacper Ponichtera oraz Artur Wojtczak.
rave the planet dr. motte


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →