Mura Masa zapowiada nowy album arcyprzyjemnym singlem

fot. Mura Masa/Facebook
News
Mura Masa zapowiada nowy album arcyprzyjemnym singlem

Producent, wykonawca i zdobywca nagrody Grammy zapowiada swój trzeci album. Słuchamy singla promującego Demon Time od Mura Masy.

Wrzesień nie przestaje nas rozpieszczać. Choć dopiero co pisaliśmy dla was o zapowiedzi najnowszego albumu Kornela Kovacsa, to już swoje debiutanckie LP ogłosił duet Avalon Emerson i Anunaku. Do nich dołącza Mura Masa z kolejnym kawałkiem promującym krążek Demon Time.

E-mocje

To już trzeci wydany utwór z nadchodzącego LP. Do tej pory mieliśmy okazję usłyszeć Bbycakes z Lil Uzi Vertem, PinkPantheress i Shygirl, jak również blessing me, na którym do Mura Masy dołączyli Pa Salieu i Skillibeng. W najnowszym kawałku, zatytułowanym e-motions, usłyszymy natomiast Erikę de Casier.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystko, co musisz wiedzieć o Demon Time

Do wydania najnowszego albumu Mura Masy zostało już zaledwie kilka dni, tym samym mamy już garść informacji. Producent zapowiedział premierę albumu na 16 września. Dodatkowo poznaliśmy również inspirację, jaka stoi za tytułem Demon Time.

Te wczesne godziny poranne na imprezie lub z przyjaciółmi, opanowane przez zarazem grzeszne, jak i niewinne uczucia. To zabawa z diabłem na ramieniu. Niekoniecznie najzdrowsza, ale jaka dobra.

W naszych czasach ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują eskapistycznej muzyki, która zdoła odwrócić ich uwagę. Stąd wziął się pomysł na Demon Time. Zadaliśmy sobie pytanie, jak udźwiękowić okres między 1 a 5 rano? Jak oddać ten czas, kiedy zaczynasz robić głupie rzeczy, których nie żałujesz, ale których nie zrobiłbyś ponownie

– komentował Mura Masa.

Wiemy również, że album, podobnie jak dwa poprzednie LP artysty, ukaże się nakładem wydawnictwa Polydor. Na krążku usłyszymy także takich artystów i artystki jak Channel Tres, slowthai czy Isabella Lovestory.

Mura Masa – Demon Time – tracklista:

 1. demon time feat. BAYLI
 2. bbycakes feat. Lil Uzi Vert, PinkPantheress i Shygirl
 3. slomo feat. Midas The Jagaban i Tohji
 4. 2gether
 5. up all week feat. slowthai
 6. prada (i like it)
 7. hollaback bitch feat. Shygirl i Channel Tres
 8. no ish feat. Lil Yachty i Unknown T
 9. blessing me feat. Pa Salieu i Skillibeng
 10. tonto feat. Isabella Lovestory
 11. e-motions feat. Erika de Casier
 12. blush feat. Leyla

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →