Muno Bday Tour z Noze już w piątek!

Wydarzenie

W najbliższy piątek w warszawskim klubie 1500m2 będziemy celebrować Muno Bday Party podczas imprezy z udziałem Noze w ramach Warsaw Music Week!

We współpracy z kolektywami detroitZDRóJ i Sorry, Ghettoblaster zapraszamy Was gorąco na imprezę z okazji urodzin Muno.pl, na której główną gwiazdą będzie niesamowity duet Noze. Muzycy wystąpią w warszawskim klubie 1500m2 w ramach promocji ich najnowszego albumu „Dring” już w ten piątek!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szaleni francuscy artyści zasłynęli na świecie przede wszystkim dzięki swoim niesamowitym live act’om, w trakcie których zdarzyć może się dosłownie wszystko! Folkowe brzmienia, śpiew oraz duża ilość alkoholu charakteryzują chyba najlepiej występy obu panów.

Duet Noze na pewno postara się by inauguracyjna impreza Muno Bday Party na długo pozostała w Waszej pamięci! Dodatkowym magnesem niech będzie fakt, iż tej nocy w 1500m2 zagra również helsiński duet Renaissance Man!

13.05.2011 – Muno Bday Party with Noze

Main Stage:
Noze (Get Physical, Circus Company //FR) – Live
Renaissance Man (Made to play //FIN)
bshosa (detroitZDRoJ) vs Lexus (Beats Friendly)
Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)
Szum (ESVW)

Muno.pl Bday Bash Stage:
Conradq (Muno.pl)
Juniore (Muno.pl)
Mcq (Muno.pl)
Popkid Vibes (Muno.pl)
& guests

Przypominamy, że w ramach naszego urodzinowego tournee odwiedzimy również:  Poznań – Dixon (21.05), Kraków – Agoria (27.05) oraz Wrocław – Luomo (28.05).


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →