Munoludy 2021 – Inicjatywa Roku Polska 2021 – oto nominacje!

Konkurs
munoludy 2021

Sprawdź, na kogo możesz zagłosować w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie Munoludy 2021! Głosować można od dziś, 1 czerwca, i potrwa ono do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce. Czas przejść do tego, co najważniejsze, czyli do nominacji.

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021

Ponad 400 osób z branży debatowało o kształcie tegorocznych Munoludów. Po pierwszym etapie preselekcji z setek zgłoszeń wyłoniliśmy nominacje w aż 17 kategoriach. Poznajcie nominowanych w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Inicjatywa Roku Polska 2021

BONHEUR
DRUMFORMATOR
INSTYTUT DŹWIĘKU
MUNOCAST
ORAMICS
SPLOT
SZLAG
TECHENKO
TECH-ROOM 29
ZAJEZDNIA

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Ponownie macie szansę zagłosować na waszym zdaniem najciekawszą, najbardziej kreatywną i nakreślającą nowe kierunki Inicjatywę Roku 2021. W trakcie ubiegłorocznego plebiscytu oddaliście w sumie blisko ćwierć miliona głosów [sic]! Najważniejszą inicjatywą, jaka miała miejsce w roku 2020, była Techno Blokada. Podium zamykały kolejno: 30 Lat Polskiej Sceny Techno i Wisłoujście 2020. Kto wygra w tym roku?

Munoludy 2021. Jak głosować?

Głosować można tylko raz, więc przemyślcie swoje wybory! Jednak nie martwcie się jeżeli nie będziecie mogli wybrać tylko jednego kandydata czy kandydatki. Istnieje bowiem możliwość oddania kilku głosów w obrębie jednej kategorii. Po przejściu procesu uwierzytelniania, we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji.

Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów, uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy – nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie jednak wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Nowością, jaką zaimplementowaliśmy w tegorocznej edycji i która zostanie z nami na stałe, jest autorski, dedykowany plebiscytowi system głosowania. W jego ramach, za sprawą modułu uwierzytelniania przez Facebooka, ograniczyliśmy do minimum ryzyko nieuczciwych incydentów. Od teraz jeden uczestnik może wziąć udział w głosowaniu tylko raz, a my, jako organizatorzy, wiemy kto i w jaki sposób zagłosował, dzięki czemu możemy weryfikować i zarazem eliminować próby oszustwa.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →