Munoludy 20XX – Inicjatywa Roku Polska 2020. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Inicjatywa Roku Polska 2020 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii [nazwa kategorii] w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2020

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2020. Oto one!

10. LAS PALACE

9. DZIEDZINIEC TAMA

8. DOMOWY SALON AMBIENTU

7. LATO NA PRADZE

6. UP TO DATE FESTIVAL 2020

5. THE BLUE OYSTER

4. LAS FESTIVAL 2020

3. WISŁOUJŚCIE 2020

Organizatorzy letnich festiwali nie mieli w ubiegłym roku łatwo. Jedni odwołali swoje imprezy, drudzy przenieśli się do Internetu. Ci, którzy zdecydowali się wziąć na siebie brzemię odpowiedzialności za niełatwy kawałek chleba, wyszli na tym całkiem dobrze. Mowa oczywiście o naszych starych znajomych z Wisłoujścia, którzy nie bacząc na obowiązujące wówczas przepisy reżimu sanitarnego, odwalili kawał świetnej pracy. Chwała im za to!

2. 30 LAT POLSKIEJ SCENY TECHNO

Lektura obowiązkowa dla każdego fana utożsamiającego się z kulturą klubową. 856 stron i pierwsza tego typu antologia, dokumentująca historię sceny techno i muzyki elektronicznej w Polsce. Nie będzie nadinterpretacją stwierdzenie, że polska scena potrzebowała książki tego typu. Radosław Tereszczuk, Łukasz Krajewski, Artur Wojtczak – wspaniała robota!

munoludy 20xx

1. TECHNO BLOKADA

Gdyby na początku 2020 roku, ktoś powiedział nam, że Inicjatywą Roku w Polsce w plebiscycie Munoludy będzie Techno-Strajk Kobiet, nasza konsternacja – łagodnie rzecz ujmując – byłaby spora. Większe miasta zainteresowane projektem sprawiły, że o projekcie zaczęło być głośno niemalże wszędzie. Klasyczne połączenie przyjemnego – muzyki techno, z pożytecznym – walki o prawa kobiet. Gratulujemy pomysłowości!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →