MUNOLUDY 2014 – Głosowanie zakończone!

News

Kilkanaście godzin temu zakończyło się głosowanie w tegorocznej edycji plebiscytu MUNOLUDY. Kiedy poznamy zwycięzców? Gdzie odbędzie się gala? Ile osób wzięło udział? Na te i inne pytania odpowiadamy już teraz!

To była czwarta edycja plebiscytu przeprowadzanego przez Muno.pl. MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów. To Wasze głosy decydują do kogo trafia statuetka i jak kształtuje się ranking najpopularniejszych przedstawicieli branży klubowej i festiwalowej w naszym kraju.

KOLEJNY REKORD FREKWENCJI

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przede wszystkim, chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie. To kolejny rok w którym pobijamy rekord frekwencji. Łącznie oddano 32 461 głosów. Ta liczba robi ogromne wrażenie i powoduje, że stajemy się najbardziej miarodajnym źródłem informacji o faktycznym stanie polskiej sceny.

Co cieszy nas również, to fakt, że dzięki pewnym zmianom wprowadzonym w tym roku w systemie, pojawiło się bardzo niewiele głosów nieważnych. Już teraz mamy jednak pomysły jak ulepszyć i uatrakcyjnić plebiscyt w przyszłym roku.

WYNIKI I GALA

To na co wszyscy czekamy najbardziej to wyniki plebiscytu! Poznamy je na specjalnej gali, która w tym roku odbędzie się podczas Konferencji Muzycznej AUDIORIVER na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Tam również wręczymy statuetki MUNOLUDY 2014. Będzie to doskonała okazja by porozmawiać ze zwycięzcami oraz wyróżnionymi podczas wyjątkowego panelu prowadzonego przez Muno.pl.

Gala odbędzie się 7 marca 2015 roku. Godzinę panelu Muno.pl podamy wkrótce. Równolegle wyniki zostaną podane na naszej stronie. Jeśli jednak macie ochotę uczestniczyć w Gali – dostępne są już bilety na stronie Audioriver. Koszt wejściówki 10 PLN. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji wkrótce…

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →