MUNOLUDY 2014 – DJ / Producent Roku Polska

News

Z ogromną radością przedstawiamy setkę najlepszych polskich DJ-ów i producentów 2014 roku! Kto zdobył statuetkę w plebiscycie MUNOLUDY 2014 i tytuł najlepszego z najlepszych?

Plebiscyt MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów.
W tym roku wspólnie pobiliśmy kolejny rekord! W plebiscycie MUNOLUDY 2014 łącznie oddaliście 32 461 głosów, najwięcej ze wszystkich edycji. Ta liczba robi ogromne wrażenie i powoduje, że stajemy się najbardziej miarodajnym źródłem informacji o faktycznym stanie polskiej sceny.
Przed Wami zestawienie stu Najlepszych DJ-ów i Producentów Roku 2014:

MUNOLUDY 2014 – DJ / PRODUCENT ROKU POLSKA

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

99. Cyryl
91. 0ptik
90. RØOM23
86. DJ Mo
84. pzg
81. Seb
80. Miqro
77. Kaj
76. MiT
75. Lisi
73. Reza
71. DJ W
69. Baasch
66. Gooral
63. Chino
62. Pysh
58. Krzyku
57. Malvee
56. Larix
53. Mooryc
50. Kixnare
48. Discox
47. Novika
38. Truant
36. Ptaki
35. Bshosa
34. Kosmos
25. Deas
24. Emde
20. Leeway
19. Klaves
18. Sin
17. Duss
16. Siasia
15. Akme
14. Bartes

10. SLG

Pierwszą dziesiątkę otwiera SLG, artysta, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Łukasz Seliga to muzyk z ogromnym bagażem doświadczeń, świetny producent i uznany live performer, który swoje umiejętności prezentował w 2014 roku m.in. podczas pierwszej edycji Boiler Room w Polsce. SLG awansuje o 12 oczek w stosunku do roku ubiegłego. Gratulujemy!

9. Piotr Bejnar

Miejsce 9. przypadło jednemu z najbardziej nieprzewidywalnych i charakterystycznych twórców w Polsce. Piotr Bejnar ubiegły rok poświęcił na rozwijanie dwóch projektów – własnej wytwórni Otake Records, na której ukazał się przebojowy „She’s Crazy” oraz duetu My 2nd Wife, tworzonego wraz z Akme. Piotrek spada o 5 pozycji, ale z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

8. Zamilska

Natalia Zamilska jeszcze rok temu debiutowała w kategorii ODKRYCIE ROKU, a dziś zajmuje zaszczytne 8. miejsce na liście najbardziej cenionych live performerów i producentów w Polsce! W pełni zasłużenie! Zamilska swój sukces przypieczętowała debiutanckim albumem „Untune”, a jej niezwykłe brzmienie inspiruje kolejnych adeptów muzyki techno.

7. Dtekk

Wielki powrót muzyki techno na polskie salony to w dużej mierze jego zasługa. Dtekk to wzięty DJ i promotor, współtwórca festiwalu Original Source Up To Date w Białymstoku, założyciel kolektywu Technosoul i wytwórni o tej samej nazwie oraz jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiej sceny. Awans o 2 oczka. POZDRO TECHNO!

6. Nexy

Ambasador marki Allen & Heath w Polsce ma wierne grono fanów, które w podzięce za solidne sety grane na licznych imprezach, w tym Mayday w katowickim Spodku, zapewniło Nexy’emu awans aż o 33 pozycje i pewne miejsce w czołówce. Gratulujemy!

5. Angelo Mike

Weteran polskiej sceny cały czas w wyśmienitej formie! Angelo Mike lub jak kto woli, Jarek Czechowski, wychował muzycznie już kilka „pokoleń” polskich klubowiczów, a wciąż nie przestaje zaskakiwać wyczuciem i świetną selekcją. Jak on to robi? Pewne piąte miejsce, gratulujemy!

4. Kuba Sojka

W zeszłym roku na drugim stopniu podium, w tym tuż za, ale nie zmienia to faktu, że Kuba Sojka to klasa sama w sobie. Artysta aktualnie pracuje nad nowym albumem, zatytułowanym „Multiple Faces”, który może stać się przepustką na sam szczyt w przyszłorocznym notowaniu!

3. Cream

Cream awansuje z 24. miejsca prosto na trzeci stopień podium! To sukces, na który ciężko pracował od lat osiemdziesiątych, kiedy rozpoczynał swoją przygodę za dj-ką. Cream to również zdolny producent, którego umiejętności zostały docenione w organizowanym przez nas konkursie na remix utworu „Tears In Rain” Kuby Sojki. Gratulujemy!

2. Catz 'n Dogz

Zdobywcy 3 statuetek z rzędu w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU tym razem muszą ustąpić miejsca na najwyższym stopniu podium. Najbardziej utytułowany polski duet – Catz 'n Dogz – ma za sobą rok pełen sukcesów, ale najlepsze dopiero przed nimi! Właśnie zapowiedzieli kolejny album, „Basic Colour Theory”, współorganizują też czerwcowy Wooded Festival we Wrocławiu. Trzymamy kciuki za oba przedsięwzięcia i gratulujemy świetnego, drugiego miejsca!

1. Neevald

Panie i panowie, oto nowy numer 1 i zdobywca statuetki MUNOLUDY 2014 w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU! Piotr Niwald od lat zaraża miłością do muzyki house za pośrednictwem fal radiowych, poprzez występy w klubach w Polsce i na Białej Wyspie. Jest międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora na Ibizie, prowadzi też autorską audycję Sexy Sunday w tamtejszej rozgłośni Ibiza Global Radio. Neevald cieszy się ogromną sympatią polskich miłośników muzyki house, którzy swoimi głosami zapewnili mu miejsce na samym szczycie naszej listy! WIELKIE GRATULACJE!


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →