MUNOLUDY 2013 – Event Roku Polska

Artykuł

Na której z imprez roku 2013 bawiliście się najlepiej? Kto zagrał najlepszego seta? Gdzie doznaliście rozkoszy muzycznej? Przedstawiamy najlepszy event roku 2013!

W tym roku pobiliśmy wspólnie kolejny rekord. W Plebiscycie MUNOLUDY 2013 oddano 23 437 głosów! Bardzo cieszymy się, że zarówno Wy, jak i nominowani oraz artyści i DJ-e tak aktywnie wzięli udział w promocji plebiscytu. Jesteśmy zbudowani Waszą postawą, a dzięki tak licznemu udziałowi jesteśmy pewni, że tegoroczny ranking jest jeszcze bardziej miarodajny.

MUNOLUDY 2013 – EVENT ROKU POLSKA


5. Niekończący się Temat Rzeka, Warszawa
4. Ben Klock x Scuba @ Soho Factory, Warszawa
3. Ambient Park 2013 @ Białystok
2. Michael Mayer @ Prozak 2.0, Kraków


1. Pets Recordings with Dixon @ WZ, Wrocław

Za wrocławską imprezę z Dixonem gratulacje należą się C&C Bookings, Das Lokal i Suck My Bass. Listopadowy event z najlepszym DJ’em globu wg RA zapadnie na długo w pamięci tych, którzy mieli okazję w nim uczestniczyć. Doskonała organizacja, doborowe towarzystwo, unikatowa miejscówka no i genialna muzyka. Nie dziwi więc, iż najwięcej głosów w kategorii Event Roku zebrała właśnie ta impreza! Organizatorom bijemy pokłony, a Wam dziękujemy za klimat jaki stworzyliście na tym evencie! Oby więcej takich w przyszłości! GRATULUJEMY!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →