MUNOLUDY 2013 – Klub Roku Polska

Artykuł

Jesteście ciekawi jaki klub został wybrany klubem roku? Kto zanotował największy spadek, a kto awansował? Przedstawiamy 10 najlepszych klubów w plebiscycie MUNOLUDY 2013

W tym roku pobiliśmy wspólnie kolejny rekord. W Plebiscycie MUNOLUDY 2013 oddano 23 437 głosów! Bardzo cieszymy się, że zarówno Wy, jak i nominowani oraz artyści i DJ-e tak aktywnie wzięli udział w promocji plebiscytu. Jesteśmy zbudowani Waszą postawą, a dzięki tak licznemu udziałowi jesteśmy pewni, że tegoroczny ranking jest jeszcze bardziej miarodajny.

MUNOLUDY 2013 – KLUB ROKU POLSKA

10. CITY HALL* / SZCZECIN
9. PROJEKT LAB / POZNAŃ
8. NOWA JEROZOLIMA / WARSZAWA
7. SFINKS 700 / SOPOT
6. SQ KLUB / POZNAŃ


5. INQBATOR / KATOWICE

Powoli tradycją plebiscytu MUNOLUDY staje się obecność INQbatora na 5-tym miejscu w rankingu najlepszych klubów Polski, bowiem katowicki klub ląduje na nim trzeci rok z rzędu! Pewne miejsce w czołówce z pewnością nie jest dziełem przypadku i bardzo cieszymy się, że starania INQ w umacnianie śląskiej sceny klubowej są przez Was doceniane.

4. METRO / BIAŁYSTOK

Białostockie Metro notuje spadek o dwie pozycję w stosunku do roku ubiegłego, jednak w żadnym stopniu nie umniejsza to jego roli na polskiej scenie. To kultowe miejsce niemal od dwóch dekad nadaje tempa klubowemu życiu na Podlasiu, ma wierną publikę, którą sobie wychowało i na której wsparcie może liczyć.

3. DAS LOKAL / WROCŁAW

Pierwszą trójkę otwiera wrocławski Das Lokal, który w 2013 roku przeszedł szereg zmian, na szczęście charakterystyczny klimat tego miejsca i wysoki poziom muzyczny pozostały. Najważniejszą zmianą jest nowa lokalizacja, która najwyraźniej bardzo przypadła Wam do gustu, bowiem swoimi głosami zapewniliście „Dasowi” awans o 7 oczek! GRATULUJEMY!

2. PROZAK 2.0 / KRAKÓW

Krakowski Prozak 2.0 szturmem wdziera się w zestawienie najlepszych klubów w Polsce i odważnie depcze po piętach tegorocznemu liderowi! Spadkobierca kultowego Prozaka zaprasza do siebie plejadę gwiazd światowej sceny klubowej, które będąc pod wrażeniem tego miejsca, klimatu i publiki, chętnie przedłużają swoje sety do godzin przedpołudniowych, a doskonała zabawa wydaje się tam trwać bez końca! GRATULUJEMY!

1. 1500M2 DO WYNAJĘCIA / WARSZAWA

1500 po raz drugi! 1500m2 do wynajęcia ponownie zdobywa najwyższy stopień podium w kategorii Klub Roku, w pełni zasłużenie! W 2013 roku znów byliście rozpieszczani znakomitymi bookingami i eventami, za które okazaliście wdzięczność w ilości oddanych głosów. Klub cały czas ewoluuje, przestając być przestrzenią do wynajęcia i stając się samodzielnym organizatorem wydarzeń na najwyższym poziomie. O przyszłość 1500m2 nie musimy się martwić, gdyż gospodarze klubu zamierzają nie zwalniać tempa i kontynuować misję wprowadzania polskiej sceny elektronicznej na następny level. Głęboko w to wierzymy i gratulujemy pierwszego miejsca!
* Szczeciński City Hall znalazł się w rankingu jako nominacja czytelników.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →