Mousse T. zainauguruje nowy cykl w Sassy

150
News
Mousse T. zainauguruje nowy cykl w Sassy

Świąteczna niedziela to idealny czas na imprezę w Sassy! Dlatego właśnie w ten dzień zainaugurowany zostanie nowy cykl prezentujący światowej sławy producentów i DJ-ów muzyki House: Sassy House Masters.

Pierwszym gościem cyklu jest Mousse T. Twórca wielu parkietowych hitów house, garage i pop, nieustający w odkrywaniu nowych brzmień, ze szczególnym talentem do wynajdywania wokalnych perełek, które ozdabiają jego produkcje firmowane w prowadzonej od 1993 roku wytwórni Peppermint Jam Records.

 

Niemiecki producent nie zamyka się tylko w klubowej stylistyce. Będąc muzykiem grającym na instrumentach klawiszowych tworzy kompozycje czerpiące również z muzyki klasycznej.

Jest także twórcą filmowych soundtracków, był nominowany do nagrody GRAMMY w kategorii producenta, a w 2018 został jurorem niemieckiej edycji IDOLa.

Jako DJ prezentuje najnowsze numery przeplatane klasykami oraz specjalnie przygotowanymi produkcjami, które usłyszeć można tylko w jego setach.

 

Pierwsza odsłona Sassy House Masters odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia w klubie Sassy w Gdańsku. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

 

Kup Bilety

Biletomat.pl
39 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.