MNKR prezentują teledysk do „Odpadu”

News Film

Michałowie Wiraszko i Szturomski powracają. Tworzony przez nich duet MNKR podzielił się teledyskiem do numeru Odpad i to teledyskiem nie byle jakim.

Za reżyserię, montaż, zdjęcia i scenografię klipu odpowiedzialni są Grzegorz Lipiec i ekipa Sky Piastowskie. Ich praca została połączona z kadrami z filmu Reakcja Łańcuchowa (reż. Jakub Pączek, Studio Filmowe Kadr, 2017). Na tym nie kończy się złożoność teledysku, w którym główną rolę odegrał Michał Zikerski.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obraz jest prologiem do historii opowiedzianej w klipie do numeru Obiecuję Ci autorstwa Rahima. Teledysk do tej piosenki również jest dziełem ekipy Sky Piastowskie.

Wracając do samego numeru, a dokładniej do… coveru. Odpad w wykonaniu MNKR to kolejna interpretacja piosenki, którą pierwotnie napisali członkowie zespołu Zacier. Prób jej aranżacji podejmowali się m.in. muzycy Elektrycznych Gitar czy Kazik Na Żywo. Co istotne – Odpad w wykonaniu MNKR znalazł się na ścieżce dźwiękowej do wspomnianego już filmu Reakcja Łańuchowa. Na soundtracku do tego obrazu usłyszeć można również kawałki od Drivealone czy Much, zespołu Michała Wiraszko.

Odpadem MNKR wracają po dłuższej przerwie. Duet Wiraszko-Szturomski zadebiutowali podczas ubiegłorocznego festiwailu Spring Break, po którym zaliczyli szereg występów oraz mniejszych i większych sukcesów. Zanim światło dzienne ujrzy debiutancki album zespołu, będziemy mogli poznać efekt ich pracy przy innym projekcie, a mianowicie Provinz Posen. W jego ramach Wiraszko i Szturomski przenoszą inspirację tradycyjną wielkopolską muzyką na język współczesnej elektroniki. Jaki będzie tego rezultat, przekonamy się podczas tegorocznej wiosny.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →