Mefjus oraz Camo & Krooked remiksują klasyk The Prodigy

fot. Mefjus / Facebook
News
mefjus camo krooked

Po remiksie Firestarter od Andy'ego C nadszedł czas na odświeżenie kolejnego klasyka. Czołowi reprezentanci sceny drum'n'bass z Austrii – Mefjus oraz duet Camo & Krooked – wzięli na warsztat kolejny singiel z legendarnego krążka The Fat of the LandBreathe. Wyszło grubo!

Ten remiks zmiecie Was z planszy!

Podobnie jak w przypadku interpretacji Andy’ego C mówimy tu o znacznym przyśpieszeniu kawałka względem oryginału. Ze 130 BPM otrzymujemy przepotężny 174 BPM-owy, neurofunkowy banger. Oficjalna premiera utworu miała miejsce pod koniec października w audycji Mary Anne Hobbs w BBC 6 Music, choć szczęśliwcy obecni na imprezach z Mefjusem lub duetem Camo & Krooked mogli przekonać się na własnej skórze o sile rażenia ich nowej odsłony Breathe.

Jak widać na załączonym obrazku, austriaccy artyści nie kryją radości z wyniku ich współpracy:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To był dla nas ogromny zaszczyt pracować nad tym remiksem i w końcu go pokazać. Breathe to jeden z naszych najbardziej wpływowych utworów

– przyznali Mefjus oraz Camo & Krooked w komentarzach na YouTubie.

The Prodigy – Breathe (Mefjus & Camo & Krooked Remix)

Koniecznie przeczytaj: The Prodigy – niezwykła historia kultowego albumu

The Fat of the Land to trzeci album zespołu The Prodigy oraz ten, który uczynił z nich zespół kultowy. Krążek sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie, z czego 2,6 miliona w Stanach Zjednoczonych (tam znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard 200). Dwa single z płyty – Firestarter i Breathe – stały się hitami nr 1 w rodzinnym kraju grupy i były wówczas niezwykle często puszczane w MTV. Teraz to wyjątkowe wydawnictwo jest dostępne również w specjalnej limitowanej edycji wydanej z okazji 25-lecia premiery.

The Prodigy – BreathePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →