Matador gwiazdą majowej edycji Circus Inferno

fot. Matador / Facebook
Eventpromo
matador

Po wielkim powrocie cyklu Circus Inferno do poznańskiej Tamy, który miał miejsce w lutym, organizatorzy zapowiadają kolejną piekielną imprezę. Pod koniec maja mury klubu ponownie przejmie wyjątkowa, cyrkowa oprawa oraz wyjątkowe dźwięki. Gwiazdą imprezy będzie Matador.

Klauni, tech-house i „królowie dżungli”

Przez lata cykl Circus Inferno słynął z wielkiego rozmachu swoich produkcji – imponujące pokazy wizualne oraz czołowi artyści sceny melodic techno, m.in. Mano Le Tough, Scuba, Michael Mayer, byli przepisem na sukces. Niezapomniane imprezy odbywały się przez lata w legendarnych poznańskich miejscówkach – Starej Rzeźni, czy SQ. Nareszcie po długiej, prawie pięcioletniej przerwie dziki korowód barwnych osobliwości ponownie nas cieszy – teraz w klubie Tama! Po udanej imprezie z Oliverem Huntemannem organizatorzy idą za ciosem.

Tym razem w Circus Inferno, pośród pokręconych klaunów, powitają Was królowie dżungli, którzy na parkiecie ułożą mistyczne runy, a ich przepowiednie, przesiąknięte energią dzikiej przyrody, wzbudzą w Was ekstazę i grozę. W miejscu, w którym mroczni akrobaci spotkają się z nieujarzmioną mocą natury, zatrą się granice między światami. Tu pokusy, niczym dzikie zwierzęta, z ukrycia będą obserwować każdy Wasz ruch – zapowiadają organizatorzy

Gwiazdą kolejnej edycji Circus Inferno, która odbędzie się 27 maja, będzie uznany na całym świecie irlandzki didżej i producent, Gavin Lynch, czyli Matador. Słynie on z innowacyjnego podejścia do produkcji muzyki oraz z dynamicznych, eklektycznych (w jego muzyce słychać wpływy zarówno z techno, tech-house’u oraz minimalu) i intensywnych występów, które zaskakują publiczność i zostają na długo w pamięci. Support zapewnią rezydenci berlińskiego Ritter ButzkePrismode & Solvane oraz świetnie Wam znany Tom Palash.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MATADOR Mixmag Live @ Output NYC

Circus Inferno pres. „Jungle Ritual” – bilety

Wejściówki na iście tropikalną edycję Circus Inferno, która już w sobotę 27 maja, w poznańskim klubie Tama właśnie trafiły do sprzedaży! Pierwsza pula biletów jest dostępna od teraz, do wyczerpania zapasów na stronie Biletomat.pl w cenie 70 zł. Nie zwlekajcie z zakupem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →