Matador wystąpi w Polsce. Irlandczyk już w lutym w Poznaniu

Eventpromo
Matador w Poznaniu

Matador to muzyk znany ze swojego oryginalnego podejścia do muzyki. Wachlarz jego produkcji sięga od ambientu, aż po jego macierzysty i ulubiony gatunek - techno. Irlandczyka już niedługo będziemy mogli usłyszeć w poznańskiej Tamie.

Matador. Wszechstronny reprezentant Irlandii

Matador to postać znana ze swojej wszechstronności, która, w jego przypadku, nie idzie w parze z kompromisami jakościowymi. Odznaczony w 2016 roku przez prestiżowy portal Resident Advisor nagrodą DJ Awards w kategorii Electronic Live Performer, artysta słynie ze swojego pietystycznego podejścia do występów.

W końcu, nie bez kozery jego produkcjami zainteresował się Richie Hawitin, co zaowocowało wydawnictwami w oficynie MINUS. Jest to naprawdę spore wyróżnienie, patrząc na częstotliwość i ilość muzyki wychodzącej z tej stajni. Co więcej, Matador jest jedną z „twarzy” autorskiego miksera Plastikmana – PLAYDifferently Model 1.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Matador melodic techno set from the Hollywood Hills

Matador to doświadczony producent z wieloletnim bagażem doświadczeń. W swoich kompozycjach stawia na niebanalne rytmy spod znaku techno.

Nie należy jednak zapominać o zupełnie innej przestrzeni muzycznej eksplorowanej przez Irlandczyka. Pod koniec zeszłego roku artysta zapowiedział ambientowy album 95BPM – Music to Fill the Space. 

Matador w Poznaniu, 22 lutego – bilety

Matadora będziemy mogli usłyszeć już 22 lutego w poznańskiej Tamie. Bilety dostępne na stronie Biletomat.pl.

MATADOR | Tama, 22.02.2020

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →