Matador wydał nowy singiel. Posłuchajcie „Model 10”

W miesiąc po premierze swojej nowej płyty Tuesday, Matador zdecydował się na wydanie singla Model 10, stanowiącego, wedle jego słów, dopełnienie albumu.

Matador – techno prosto z serca Irlandii

Matador to irlandzki producent i sound designer, który na szczycie list serwisu Resident Advisor utrzymywał się przez dobrych kilka lat. To również jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów ze stajni Richiego HawtinaMINUS. Artysta uchodzi za mistrza technicznych live-actów. Utwory takie jak Kingswing, Kenekt czy Hitbox na stałe wpisały go w świadomość fanów muzyki techno, a jego energetyczne sety podbiły serca słuchaczy na całym świecie. Teraz artysta powrócił z nowym kawałkiem.

Matador – wszechstronny DJ znowu pokazał swój talent

Produkcja o tytule Model 10 to mocne, soczyste techno w najlepszym wydaniu. Singiel został wypuszczony przez należący do Matadora label RUKUS. Utwór można zakupić w formie fizycznej albo odsłuchać na dowolnej platformie streamingowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z kolei w maju Gavin Lynch (prawdziwe imię i nazwisko Matadora) wypuścił na rynek album Tuesday składający się z ambinetowo-elektronicznych kompozycji, znacznie różniących się swoim brzmieniem od Model 10.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →