Muzyczny maraton z Matadorem w Prozak 2.0 – BILETY!

Wydarzenie

11. października krakowski Prozak 2.0 otwiera swoje drzwi przed fanami elektroniki na ponad 48 godzin! W tym muzycznym maratonie weźmie udział Matador oraz czołowi twórcy polskiej elektroniki: Recognition aka Jacek Sienkiewicz, Jurek Przeździecki oraz Kuba Sojka.

Pierwszy muzyczny maraton w Prozak 2.0, który odbył się na początku kwietnia, trwał aż 72 godziny! Być może rekord zostanie pobity tym razem, zatem dobrze rozgrzejcie się przed wypadem do Prozaka!
Pierwszy dzień maratonu, czyli piątek 11. października, należeć będzie do Matadora – jednego z podopiecznych Richiego Hawtina z wytwórni Minus. Artysta uchodzi za mistrza technicznych live-actów, a utwory takie jak „Kingswing”, „Kenekt” czy „Hitbox” na stałe wpisały tego irlandzkiego producenta w świadomość fanów muzyki techno.
Jacek Sienkiewicz
W sobotę stery przejmą polscy artyści, z Jackiem Sienkiewiczem aka Recognition, Jurkiem Przeździeckim i Kubą Sojką na czele. Po części oficjalnej nastąpi afterparty, które może wydłużyć imprezę o kolejne kilka(naście) godzin… 🙂
Bilety dwudniowe oraz na piątek i sobotę możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.

ALTERNATIVE FEST – PROGRAM

Piątek – 11 października:
(poziom -2)
MATADOR
LetKolben
Rui Aber
Meg
Discox
Oscar Thous
(poziom -1)
Love Is Noise
Milczanoski
Is It Tomorrow
TML
Sobota – 12 października :
(poziom -2)
RECOGNITION aka JACEK SIENKIEWICZ
JUREK PRZEŹDZIECKI live
KUBA SOJKA live
Fuse
STRU
KinkyOutsider
Bednarski
Musk
(poziom -1)
Mian
Juice
Gest

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →