Świeży powiew Techno: Lucy – SŁUCHAMY!

Zapowiedzi

Po niezwykle udanym 2010 roku dla Lucy, artysta zapowiada ukazanie się debiutanckiego albumu "Wordplay for Working Bees" dla własnej wytwórni Stroboscopic Artefacts.

Lucy to DJ, producent oraz założyciel wytwórni Stroboscopic Artefacts, który przez ostatnie 3 lata swoją ciężką i ambitną pracą zasłużył na miano najbardziej rokującej gwiazdy Techno młodego pokolenia.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wysłane pierwsze w życiu demo przez Lucy, trafiło nieoczekiwanie do rąk Jamesa Holdena i tak właśnie zaczęła się przygoda pochodzącego z Włoch artysty z muzyką elektroniczną. Potem przyszła pora na oficjalne wydawnictwa Lucy Mortellaro dla takich wytwórni jak: Meerestief Limited, Perspectiv czy też QOKI Records. Po przeprowadzce z Paryża do Berlina artysta postanowił założyć własną oficynę Stroboscopic Artefacts, za pośrednictwem której swoje muzyczne pasje mogą realizować m.in.: Xhin, Frank Martiniq, Jonas Kopp oraz Perc.

 

 

Także nakładem Stroboscopic Artefacts w marcu przyszłego roku ukaże się debiutanki album Lucy zatytułowany „Wordplay for Working Bees”. Jak sam artysta mówi najlepiej czuje się w deep’owej i dubowej odmianie Techno z dodatkiem Ambientu. W takim też klimacie powstanie płyta.

 

Poniżej znajdziecie grafikę okładki, tracklistę oraz kilka setów autorstwa Lucy w tym 3-godzinny mix z berlińskiego klubu Berghain, który chyba najlepiej oddaje muzyczne pasje Lucy Mortellaro.

Lucy – Wordplay for Working Bees [Stroboscopic Artefacts]

Data wydania: 04.03.2010

 


Tracklista:
01. Thear
02. Tof
03. Bein
04. Gas
05. Lav
06. Eis
07. Torul
08. Eon
09. Es
10. Mas
11. Ter

 


Mixes by lucy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →