Lepsze czasy na wydanie hitu. Sept zapowiada „Sensation Seeker”, czyli sukces murowany

Fot. MARIE MAROU
News
Sept, Voxnox, Sensation Seeker

Po 18 miesiącach przerwy i sukcesie Ultimate Seduction, Michel Morales wraca do nas z kolejnym bangerem. Sensation Seeker, czyli piąta już EP-ka polskiego producenta wydana na poczet berlińskiego Voxnox, zagości na półkach sklepowych i muzycznych serwisach streaminowych 12 listopada.

Wszystko wskazuje na to, że laureat plebiscytu Munoludy 20XX w kategorii Utwór Roku Polska 2020, wyciągnął z rękawa niewiele słabszego asa w walce o przyszłoroczną statuetkę. Po niewątpliwym sukcesie Ultimate Seduction (nie tylko w Polsce), Sensation Seeker ma szasnę zaistnieć o wiele bardziej aniżeli swój poprzednik z maja 2020 roku. Są ku temu oczywiście pewne przesłanki, o których za chwilę. Tymczasem zdaniem autora:

Minęło sporo czasu odkąd wydałem jakąś nową muzykę, jednak pandemia zdecydowanie w tym nie pomagała. Mimo wszystko mogę finalnie i z radością ogłosić EP-kę Sensation Seeker, która ukaże się 5 listopada nakładem matczynego Voxnoxa i będzie zawierała zaciekłe remiksy od Regala i Somewhena.

Sensation Seeker, Sept, Voxnox

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sensation Seeker. Sukces murowany

Jak często byłaby grana w klubach? Ilu artystów ochoczo korzystałoby z dostępnych na niej utworów? Zabawa z serii: „co by było gdyby” – w przypadku EP-ki Ultimate Seduction – rodzi pytania, na które nikt nigdy nie otrzyma odpowiedzi. Podobnie, jak sam Sept, wolałby nie wydawać swojego poprzedniego wydawnictwa w czasie pandemii, tak my podświadomie wolimy aby w kontekście Sensation Seeker EP nie było powtórki z rozrywki i ponownie zamrożonej branży klubowo-eventowej w czasie jej publikacji. Skoro tak duży sukces i wznowienie nakładu może odbyć się w czasach bez imprez, to… co by było, gdyby…

Sept – Sensation Seeker

Post-pandemiczna rzeczywistość i żywe zainteresowanie Sensation Seeker chwilę po jego zaanonsowaniuna starcie przyćmiewają czarne myśli. Trudno, aby było inaczej, w końcu świat jaki znamy sprzed wybyciu sami wiecie czego, wrócił w pewnym sensie do normalności. Nie dopuszczamy do siebie lockdownów, braku eventów i wylewających się z każdej strony streamowania. Jeśli nic się nie zmieni i nie będzie nam dane ponownie „wrócić do sieci”, zaplanowana na listopad EP-ka z automatu będzie skazana jest na sukces. Nie na co dzień polskiego artystę remiksuje Regal i Somewhen, przedstawiciele podziemia znani na każdej szerokości geograficznej. Rawhide Harness na imprezie w Moskwie? Remiks Sensation Seeker wybrzmiały z Berghain? Tego sobie, Wam i Michelowi życzę.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →