Leif zapowiada nowy album

Fot. Materiały prasowe
News
Leif nagywa nowy album

Wydawnictwo będzie nosiło tytuł 9 Airs i ukaże się 29 października.

Leif i jego muzyczna tkanina

Składający się z dziewięciu utworów 9 Airs jest następcą dwóch długogrających wydawnictw dla londyńskiej wytwórni FKA Whities: zeszłorocznej sesji na żywo wydanej pod tytyłem Music For Screen Tests i albumu Loom Dream z 2019 roku.

Według informacji prasowej 9 Airs powstało podczas „nieświadomego ponownego połączenia z muzyką dawno zapomnianą. Leif instynktownie przywołał melodie grane na gitarze, niskim gwizdku i głosie”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nagrania tych ożywionych melodii stały się punktem wyjścia dla nowych utworów, dźwięk został przetworzony i splątany z powrotem w muzyczną tkaninę, którą Leif swobodnie się bawi.

Leif 9 Airs – lista utworów

01. Seven Hour Flight to Nowhere
02. Hold Gem Cut
03. Hiding in Plain Sight
04. Looking Inside to See How it Works
05. Low D
06. Emotional Risk Assessment
07. Every Weather
08. Wake Up Now
09. Tapping on a Hollow Body

leif wyda nowy album

Leif – muzyk szanowany w środowisku

Leif Knowles od 2004 roku systematycznie wydaje muzykę za pośrednictwem niewielkiej grupy wytwórni, zyskując szacunek DJ-ów. Jego najlepsze utwory – od minimalistycznie nastawionej muzyki z wczesnych lat jego kariery, aż po najnowsze deep house’owe produkcje – charakteryzują się wysokimi wartościami produkcyjnymi, przyjemnym poczuciem swingu i mnóstwem ciepła. Jest DJ-em rezydentem na uwielbianym festiwalu Freerotation i kilka razy grał poza Wielką Brytanią, ale jego harmonogram koncertów jest raczej stały niż napięty.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →