Leif zapowiada nowy album

Fot. Materiały prasowe
News
Leif nagywa nowy album

Wydawnictwo będzie nosiło tytuł 9 Airs i ukaże się 29 października.

Leif i jego muzyczna tkanina

Składający się z dziewięciu utworów 9 Airs jest następcą dwóch długogrających wydawnictw dla londyńskiej wytwórni FKA Whities: zeszłorocznej sesji na żywo wydanej pod tytyłem Music For Screen Tests i albumu Loom Dream z 2019 roku.

Według informacji prasowej 9 Airs powstało podczas „nieświadomego ponownego połączenia z muzyką dawno zapomnianą. Leif instynktownie przywołał melodie grane na gitarze, niskim gwizdku i głosie”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nagrania tych ożywionych melodii stały się punktem wyjścia dla nowych utworów, dźwięk został przetworzony i splątany z powrotem w muzyczną tkaninę, którą Leif swobodnie się bawi.

Leif 9 Airs – lista utworów

01. Seven Hour Flight to Nowhere
02. Hold Gem Cut
03. Hiding in Plain Sight
04. Looking Inside to See How it Works
05. Low D
06. Emotional Risk Assessment
07. Every Weather
08. Wake Up Now
09. Tapping on a Hollow Body

leif wyda nowy album

Leif – muzyk szanowany w środowisku

Leif Knowles od 2004 roku systematycznie wydaje muzykę za pośrednictwem niewielkiej grupy wytwórni, zyskując szacunek DJ-ów. Jego najlepsze utwory – od minimalistycznie nastawionej muzyki z wczesnych lat jego kariery, aż po najnowsze deep house’owe produkcje – charakteryzują się wysokimi wartościami produkcyjnymi, przyjemnym poczuciem swingu i mnóstwem ciepła. Jest DJ-em rezydentem na uwielbianym festiwalu Freerotation i kilka razy grał poza Wielką Brytanią, ale jego harmonogram koncertów jest raczej stały niż napięty.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →