Kluby na Ibizie niechętnie wracają do życia. Dlaczego?

Fot. materiały prasowe
News
Ibiza - już niedługo powrócą imprezy?

Mimo że pojawiła się możliwość ponownego otwarcia się, kluby na Ibizie w większości nie są tym zainteresowane. Powodem są restrykcje, które mimo zgody władz nadal będą towarzyszyć eventom. Sprawdź szczegóły!

Otwierają się tylko kluby Amnesia i DC-10

Kluby na Ibizie dostały zielone światło w kwestii ponownego otwarcia się, ale okazuje się, że tylko Amnesia i DC-10 na to się zdecydują. Wysoki Trybunał Sprawiedliwości Balearów wydał zgodę na uczestnictwo w imprezach masowych za okazaniem paszportu covidowego. Zastrzegł jednak, że eventy mogą trwać tylko do 5:00 nad ranem, na parkiecie obowiązkowe jest noszenie masek, a obłożenie maksymalne to 75 %. Prawdopodobnie z powodu tak dużych restrykcji, z możliwości ponownego otwarcia skorzystają tylko dwa miejsca. Klub Pacha z kolei jest na etapie podjęcia ostatecznej decyzji o otwarciu się. Kluby Hï, Ushuaïa i Privilege radykalnie to jednak wykluczyły.

amnesia

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ibiza: Zbyt duży koszt otwarcia?

W zeszłym tygodniu José Luis Benitez, szef Stowarzyszenia Rekreacji na Ibizie (AOI), w lokalnej telewizji powiedział, że otwarcie się dużego klubu to koszt w okolicach 100 000 euro. To wyjaśnia dodatkowo, dlaczego tak niewiele z nich się na to zdecydowało — ryzyko, że inwestycja się nie zwróci, jest zbyt duże. Wyspa boryka się ponadto z brakami kadrowymi. Na skutek Brexitu i pandemii Ibizę opuściło mnóstwo pracowników.

56 minut temu Creative Review Dave Swindells

Naprawdę trudno jest znaleźć personel. Szczególnie ciężko o pracowników typu obsługa kuchenna, obsługa kelnerska. – powiedziała w zeszłym miesiącu dla Resident Advisor Dawn Hindle, dyrektor kreatywny Pikes and Ibiza Rocks.

Amnesia 2018

Pikes, przytulne miejsce i hotel w pobliżu San Antonio, od piątku organizuje wydarzenia. Ale Hindle i jej zespół wykorzystali pandemię jako sposób na ponowne przemyślenie oferty miejsca, skupiając się bardziej na restauracji i hotelu.

Jako miejsce mamy mniej personelu, jesteśmy otwarci przez mniej godzin, ale zarabiamy tyle samo, co przedtem. Tak więc w rzeczywistości staje się to nieco bardziej zrównoważony model biznesowy.

Bilety na wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →