Zgłoś swój remiks w konkursie Reebok Classic Trax!

Konkurs

Po obiecującym przyjęciu pierwszego wydawnictwa na nowym polskim labelu Reebok Classic Trax autorstwa Hush Hush Pony i sióstr Przybysz, macie szansę stać się częścią wytwórni dokonując remixu tego utworu.

Reebok Classic Trax to polski label, w ramach którego artyści z różnych scen i gatunków muzycznych tworzą utwory nawiązujące do tradycji muzyki miejskiej – od hip-hopu, przez soul do elektroniki.

Utwór „Creative People” to efekt współpracy uznanych już artystek – Natalii i Pauliny Przybysz z zespołu Sistars – z utalentowanymi beatmakerami z Wrocławia – trio Hush Hush Pony. Każdej z takich kolaboracji w ramach wydawnictwa Classic Trax towarzyszy konkurs na remiks.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki specjalnej aplikacji na facebooku (http://on.fb.me/RkycjK) każdy, kogo pasją jest muzyka może pobrać ścieżki do utworu i stworzyć jego własną wersję.

Do 26 października producenci wrzucają swój remiks na Dropbox Reebok Classic Trax w serwisie Soundcloud. Zaakceptowane propozycje będą następnie udostępnione na facebooku, gdzie użytkownicy wybiorą najlepszy edit „Creative People”. A ten poznamy już na początku listopada.

Konkurs Classic Trax to nie tylko możliwość wygrania ubrań i obuwia Reebok Classics za kwotę 1000 złotych, ale też możliwość zaistnienia na szerokiej scenie muzycznej. Wszystkie utwory i ich remiksy zostaną wydane na CD, a zwycięzcy konkursu będą mieli możliwość wystąpienia u boku artystów, których utwory edytowali.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →