Rusza projekt Reebok Classic Trax!

News

Reebok Classic Trax będzie w 100% polskim labelem, prezentującym unikalne kolaboracje między artystami z różnych muzycznych światów, w klasycznych, ponadczasowych aranżacjach.

Wyobraź sobie niezależną wytwórnię muzyczną, prezentującą prace Twoich ulubionych artystów, zarówno local heroes z najlepszej miejscówki w mieście jak i gwiazd znanych z wielkich festiwali, których nigdy dotąd nie wyobrażałeś sobie usłyszeć w jednym numerze.

Platforma Reeboka ma za zadanie umożliwić współpracę właśnie tych najbardziej utalentowanych beatmakerów z już uznanymi, doświadczonymi artystami,  bez względu na szkoły jakie reprezentują i ponad gatunkowymi podziałami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Premierowy utwór dla Reebok Classic Trax wydadzą Natalia i Paulina Przybysz – gwiazdy zespółu Sistars i Hush Hush Pony – trójka przebojowych, inspirujących się brudnym stylem Londynu DJów i producentów z Wrocławia.

Każdemu kolejnemu wydawnictwu Classic Trax towarzyszyć będzie konkurs na remix, dzięki specjalnej aplikacji na facebooku dostępny dla każdego, kogo pasją jest muzyka i kto tak jak ambasadorzy Reeboka – Swizz Beatz czy Alicia Keys dzielą filozfię “ classic “.

Patronat medialny nad akcją sprawuje Muno.pl.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →