Gwiazda CLR na urodzinach Kółko i Krzyżyk KONKURS

News

Jedyny klub w Lublinie, który systematycznie organizuje imprezy z muzyką elektroniczną hucznie obchodzi swoje pierwsze urodziny. Wygraj wejściówki na imprezy Z Rebekah, Kixnare i Quebonafide!

Kółko i Krzyżyk działa w Lublinie już od roku. Przez ten czas klub prezentował zróżnicowany program, który lawirował między elektroniką a rapem. Dzięki lokalowi, lubelscy klubowicze mogli tańczyć przy muzyce serwowanej przez takich artystów jak m.in. Robert Babicz, Dave The Drummer, Marcin Czubala czy  SLG oraz bujać się na występach Ten Typ Mes, Kuby Knapa czy Dja Feel-X’a.


Rebekah

Już od najbliższego czwartku klub będzie świętować swoje pierwsze urodziny. Przez 3 dni usłyszymy m.in. takich artystów jak Rebekah, Rraph, Kixnare, Daniel Drumz czy Quebonafide. Wraz z klubem, przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs, w którym możecie zdobyć wejściówki na te wydarzenia.

KONKURS

Mamy dla was 5 pojedynczych zaproszeń na każdy dzień urodzin klubu Kółko i Krzyżyk. Aby wziąć udział w konkursie polub tego newsa (przycisk „Lubię to” u góry) i odpowiedz na pytanie:
Jaką gwiazdę chciałbyś usłyszeć w klubie Kółko i Krzyżyk?
Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected] W temacie wiadomości wpiszcie „Urodziny Kółko i Krzyżyk” + nazwa imprezy, na którą chcecie się wybrać, a w treści odpowiedź na pytanie oraz login na Muno.pl. Rozwiązanie konkursu nastąpi 16.09.2015 o godzinie 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →