Horsy i dzikie rodeo. Jest nowy teledysk szalonego „konia”

Fot. Materiały promocyjne
News
Horsy - będzie nowa płyta

Tomasz Wódkiewicz, znany szerzej jako Horsy, wypuścił do sieci nowy singiel. Kawałkowi Filthy Rodeo towarzyszy upojny wideoklip.

Koń ujeżdża byka

Filthy Rodeo to pierwszy utwór zapowiadający płytę Hedonism for Dummies, przejażdżkę po świecie Horsy´ego, w którym nie ma cenzury ani miejsca na jakiekolwiek zahamowania. Nawiązuje do dotychczasowych dokonań artysty, ale też otwiera wrota do jego dalszej muzycznej podróży, tworząc idealny most pomiędzy dwoma etapami w karierze. Teledysk to wizualna przygoda, w której chce się nieprzerwanie uczestniczyć.

Horsy – Filthy Rodeo

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teledysk do „Filthy Rodeo” kręciliśmy w najbardziej libertyńskiej miejscówce na Dolnym Śląsku, Pałacu w Gorzanowie. Miejsce należy do mojego kumpla Marka, który postanowił zabawić się na starość, kupił walący się zamek i zaczął budować imperium hedonizmu. Potrzebowaliśmy odbyć wspólną podróż z grupą przyjaciół i chcieliśmy, aby nikt nam nie przeszkadzał. Wiedzieliśmy, że u Marka będziemy mogli posunąć się daleko. Kto inny pozwoliłby nam wylać 120 litrów miodu na 20 nagich statystów w swojej wymuskanej pałacowej kaplicy wypełnionej płaskorzeźbami barokowych aniołów? – komentuje Horsy.

Horsy – będzie nowa płyta

Płyta Hedonism for Dummies ukaże się w przyszłym roku, ale będzie okazja by usłyszeć ją wcześniej, 10 września, podczas imprezy w prywatnej kamienicy we Wrocławiu. Podczas eventu będzie można pozbyć się barier, bo Horsy tworzy go z przyjaciółmi, „dla których hedonizm jest religią”. Więcej informacji można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku.

Horsy – Horsin’ Around

Za projektem Horsy stoi Tomek Wódkiewicz – muzyk, producent, konstruktor interaktywnych robotów muzycznych. Zanim stał się Horsy’m, w 2013 roku powołał do życia zespół Joy Pop, którego drugi album gościł jako „płyta tygodnia” w PR Czwórka. Wódkiewicz ma na koncie muzykę do kilku spektakli teatralnych i performensów (współpracował m.in. z Krzysztofem Garbaczewskim czy Eweliną Marciniak) oraz debiut reżyserski Existenz w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Pisze muzykę do reklam oraz instalacji multimedialnych. W roku 2012 zdobył drugą nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Cage’owskim. Pod szyldem Bioporty konstruuje interaktywne roboty muzyczne prezentowane m.in. we wrocławskim IP Studio czy na festiwalu Open’er. Jest również producentem odpowiedzialnym za powstanie takich klubów jak warszawskie Cząstki Elementarne czy wrocławska Wyspa Tamka.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →