Premiera Horsy’ego na festiwalu Eurosonic

Festiwale News
Horsy - Teenage Dream

Horsy debiutuje podwójnie i spełnia swój “teenage dream”. Wrocławski artysta wydał właśnie minialbum Drones of Love, a za moment zaprezentuje go na żywo podczas holenderskiego festiwalu Eurosonic.

Dla Horsy’ego rok 2020 to czas spełniania marzeń

„I’m a prototype of your teenage dream” – śpiewa na swojej płycie Tomek Wódkiewicz – muzyk, producent, konstruktor interaktywnych robotów muzycznych, manager wrocławskiej Wyspy Tamka. I słusznie – rok 2020 to dla Horsy’ego czas spełniania marzeń. 17 stycznia, w holenderskim Groningen artysta zaprezentuje premierowo materiał ze swojej EPki Drones of Love.

Eurosonic (ESNS) to największy festiwal showcase’owy w Europie – w ciągu 4 dni usłyszeć tam można najciekawszych wschodzących artystów sceny muzycznej. W tym roku to właśnie Horsy, obok jazzowego zespołu EABS z Wrocławia, będzie reprezentować Polskę podczas wydarzenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Horsy wydał klip do utworu Teenage Dream z debiutanckiego albumu Drones of Love

Horsy w muzycznych wcieleniach jest nieprzewidywalny. Wydana w grudniu 2019 roku EPka Drones of Love to zawarte w tytułowym utworze przesłanie miłości. Debiutancki minialbum wymyka się bezstronnej klasyfikacji: mamy tu electro-popową melodię, sentymentalne disco, a nawet post-punkowe brzmienie gitar, które dopełnia jaskrawą, baśniową wizję kompozycyjną artysty.

Do drugiego utworu na trackliście albumu powstał barwny teledysk, za który odpowiada, prócz samego Horsy’ego, reżyserka i artystka wizualna VJ Emiko. Dawno nikt z taką swobodą, ironią i szczerym uśmiechem zarazem nie dzielił się swoją twórczością, serwując rozrywkę w stu procentach performatywną. Efekty możemy obserwować na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube.

Horsy – Teenage Dream, zobacz teledysk

Tegoroczny Eurosonic będzie dla Horsy’ego okazją do pokazania tego, w czym czuje się najlepiej – koncerty to żywioł wrocławskiego artysty, a jego interakcje z publicznością na długo pozostają w pamięci. Horsy – interaktywna maszyna dźwiękowa – szykuje lot pełen turbulencji!

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →