GONE zapowiedział właśnie kolejny singiel

Fot. Materiały promocyjne
News
GONE - from Paris with love

Młody producent pochodzący z Francji zyskuje sobie coraz lepszą renomę w świecie clubbingu. W czwartek, 10 lutego, artysta wypuszcza swój najnowszy kawałek zatytułowany Control.

GONE – from Paris with love

GONE urodził się i nadal mieszka w Paryżu, gdzie korzysta pełnymi garściami z dynamicznie rozwijającej się sceny techno, w którą wsiąkł już na dobre kilka lat temu. Jest on muzykiem przez duże „M”, bo oprócz zajmowania się produkcją, gra również na instrumentach – perkusji i pianinie oraz śpiewa.

Najnowszy singiel Francuza Control zapowiada się bardzo ciekawie i jeśli będzie stał na podobnym poziomie, co jego ostatnie kawałki, to możemy liczyć na elektronikę najwyższej próby.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stworzyłem ten utwór w pośpiechu, w noc przed występem na żywo, który zagrałem w Louis Vuitton Foundation w Paryżu. Opisuje on to niezrozumiałe uczucie, kiedy poddajesz się złemu i mechanicznemu rytmowi techno

– tłumaczy GONE.

Wedle jego dalszych słów Control przywoływać ma uczucie, kiedy wchodzisz do klubu po raz pierwszy – kiedy w twoje ciało uderza bas, energia narasta, a ludzie zatracają się w tańcu. W utworze usłyszymy wokal samego GONE.

Singiel można przedpremierowo odsłuchać tutaj.

GONE w jednym katalogu z Moderatem i Clarkiem

W styczniu artysta ogłosił rozpoczęcie współpracy agencjami bookingowymi Earth Agency oraz Dif.

Jestem naprawdę zaszczycony mogąc podzielić się z wami informacjami o tym, że zdecydowałem się na współpracę z dwoma niesamowitymi agencjami bookingowymi, które będą obsługiwać moje występy na żywo. Bycie w tym samym katalogu co artyści tacy jak: Clark, Rone, Apparat, Moderat, których podziwiam od wieków, znaczy dla mnie bardzo wiele. Marzenia się jednak spełniają

– napisał Gone w mediach społecznościowych.

Jedynym większym wydawnictwem GONE jest EP-ka Sources, która swoją premierę miała w poprzednim roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →