Vitalic obchodzi 20-lecie działalności. Wybieramy najlepsze utwory Francuza

News
Vitalic - techno, electro i disco

W listopadzie mija dokładnie 20 lat odkąd Vitalic zaczął podbijać podbijać parkiety wielu najważniejszych klubów i najbardziej znanych festiwali na świecie swoją muzyką. Przy tej okazji przygotowaliśmy dla Was TOP 10 najlepszych naszym zdaniem kawałków artysty.

Vitalic – techno, electro i disco

Wieloletnie doświadczenie, porywająca tłumy charyzma oraz najwyższa dawka energii – to tylko niektóre ze znaków rozpoznawczych pochodzącego z Francji DJa o pseudonimie Vitalic.  Zresztą traktowanie Vitalica tylko w kategoriach DJa to spore niedopowiedzenie. Pascal Arbez-Nicolas (prawdziwe nazwisko artysty) to także producent, multiinstrumentalista i live-performer, który swoją działalnością muzyczną wyznaczał kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno, disco i house.

Vitalic jest uwielbiany również w Polsce i kilkakrotnie grał w naszym kraju. Ci, którzy mieli szczęście zobaczyć jego występy na żywo – choćby na Audioriver Festival –  z pewnością zapamiętali niepowtarzalną oprawę muzyczną i choreografię, która zawsze towarzyszą artyście.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vitalic – z archiwum przebojowej muzyki klubowej

Z okazji swoich „20. urodzin” Vitalic wypuścił serię limitowanych kolekcjonerskich boxsetów. Wydawnictwa te, które nie są numerowane, a podpisane osobiście przez samego artystę, wyprzedały się, jak świeże bułeczki. Box zawiera największe przeboje Vitalica, których w swojej długiej karierze muzyk ma naprawdę już sporo. Przy tej okazji chcemy zaprezentować wam nasze TOP10 największych szlagierów Francuza.

1. Vitalic – Poison Lips

2. Vitalic – My Friend Dario

3. Vitalic – Stamina

4. Vitalic – La Rock 01

5. Vitalic – Waiting For The Stars ft. David Shaw And The Beat

6. Vitalic – Poney Part 1

7. Vitalic – Trahison

8. Vitalic – Tu Conmigo ft. La Bien Querida

9. Vitalic – Fade Away

10. Vitalic – WoooPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →