Globalna trasa Catz 'n Dogz – zobacz, gdzie zagrają

News Zapowiedzi
Catz n Dogz 2020

Catz 'n Dogz, czyli jeden z najbardziej znanych polskich duetów elektronicznych na świecie oraz wielokrotni laureaci naszego plebiscytu Munoludy, ogłosili właśnie międzynarodową trasę koncertową. Sprawdź!

Catz 'n Dogz na czterech kontynentach

Wiemy gdzie Catz 'n Dogz, zagrają między marcem a lipcem tego roku! Poza licznymi występami na Ibizie i w europejskich miastach, polski duet odwiedzi Stany Zjednoczone (Nowy Jork, Florydę oraz Teksas), a także Egipt. To właśnie w nadchodzący weekend zagrają w Kairze! Między 28 kwietnia a 7 maja Catz 'n Dogz będą w Ameryce Południowej, ale szczegóły koncertów nie są jeszcze znane. Duet zapowiedział również występy w Polsce: 15 maja zagrają w rodzinnym Szczecinie na nowym festiwalu Prawie nad Morzem, 2 lipca usłyszymy ich na LAS Festival w Paczynie, a 30 lipca zobaczymy ich w Płocku na Audioriver. Na uwagę zasługuje również obecność Catz 'n Dogz w line-upie Tommorowland!

catz n dogz trasa 2022

Catz 'n Dogz z Polski w świat

Catz ‘n Dogz to drugi, bardziej house’owy projekt dwójki szczecińskich didżejów i producentów – Grzegorza Demiańczuka (aka Greg) oraz Wojciecha Tarańczuka (aka Voitek) znanych również jako 3 Channels. Duet poznał się w 2003 roku. Mieli okazję grywać w tym samym szczecińskim radiu ABC. Poza radiem zajmowali się organizowaniem cyklicznych imprez zwanych Electronic House w klubie Mezzoforte. Po założeniu zespołu wydali swoją pierwszą płytę w 2005 roku. Dziś ich single znane są na całym świecie, a wielu światowej sławy artystów zamieszcza je w swoich setach. Ich preferowany gatunek to tak zwana nowoczesna mieszanka muzyki tanecznej. Mają na swoim koncie występy w najsłynniejszych klubach oraz na festiwalach świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'N Dogz live from Defected Croatia 2021

Ostatnio pisaliśmy o ich nowym wydawnictwie powstałym we współpracy z Megane Mercury.

Catz ’n Dogz, Megane Mercury – KikiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →