Freemasons zagra dj set już w tę środę w Iskrze!

Eventpromo
In House We Trust pres. Freemasons

Rozpocznij "długi weekend" w mocno house'owym klimacie. Warszawska Iskra zaprasza na występ legendarnego Freemasons!

FREEMASONS

Freemasons czyli Russell Small, od ponad dwóch dekad odnosi ogromne sukcesy na światowej scenie klubowej. Najpierw, jako Phats & Small z nieśmiertelnym hitem Turn Around. Potem, od 2004 roku duet Freemasons wydał dziesiątki znanych singli i remixów największych artystów.

Posłuchaj Phats & Small – Turn Around

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Produkcje Freemasons takie jak Love On My Mind, Rain Down Love, Uninvited, Watchin czy Heartbreak (Make Me A Dancer) oraz remixy dla m. in. Beyonce, Kelly Rowland, Whitney Houston, John Newmana, Depeche Mode, London Grammar, Hurts, Eurythmics, Kylie Minogue, Sophie Ellis Bextor, Jamiroquai czy Mobiego stały się kultowe i osiągały pierwsze miejsca list przebojów, jak i sprzedawały się w niezliczonych kopiach.

Posłuchaj Freemasons feat. Sophie Ellis-Bextor – Heartbreak (Make Me A Dancer)

In House We Trust pres. Freemasons, 19 czerwca, Warszawa

Freemasons miał szansę zagrać jako DJ na całym świecie, od Rio do Seulu, poprzez Amerykę Północną oraz Australię. Już 19 czerwca, po wielu latach, wróci do naszego kraju specjalnie, aby zagrać na pierwszej edycji In House We Trust w ogrodzie klubu Iskra w Warszawie.

freemasons w Warszawie, 19 czerwca

Towarzyszyć mu będzie trójka polskich artystów, znanych z częstych występów na Ibizie czyli Neevald, Tomazzo oraz Gigi. Prosto z wysp przyleci Dj i promotor Anthony M. Zza naszej południowej granicy pojawi się jeden z najlepszych czeskich artystów, czyli Leemac. Wszystko to dopełnią utalentowani Tom45 z projektu Deep Sesje oraz Loletta z ekipy In House We Trust. Do zobaczenia w środę w Iskrze!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →