Wygraj bilet na Fly Bermuda w Berlinie – KONKURS!

Konkurs

5 listopada w Berlinie odbędzie się festiwal Fly Bermuda w ramach Berlin Music Days. Już teraz w konkursie Muno.pl możecie wygrać bilety na to wydarzenie!

5 listopada 2011 roku na zakończenie Berlin Music Days 2011 odbędzie się festiwal Fly BerMuDa. Tak jak w zeszłym roku będzie to wspaniałe zwieńczenie jednego z największych przedsięwzięć promujących muzykę elektroniczną w jej stolicy – Berlinie. Kolejny raz otworzą się bramy berlińskiego lotniska Tempelhof dla tysięcy techno fanów z całego świata. Line-up będzie składał się z nazwisk światowej klasy dj’ów. Zaprezentowany zostanie zapierający dech pokaz świateł, który zamieni tą wyjątkową lokalizację, w świątynię techno z 'licencją do prawdziwego odlotu’.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na imprezie swoje sety zaprezentują: Richie Hawtin aka Plastikman, Sven Väth, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Magda, Ellen Allien, Tiefschwarz, M.A.N.D.Y., Fritz Kalkbrenner (LIVE), Moonbootica, Lexy & K-Paul, Oliver Koletzki & Fran, Dop (LIVE), Pan-Pot, Sebo K, Marco Resmann

KONKURS:

Już teraz w konkursie Muno.pl dwie osoby mogą wygrać bilet na to niezwykłe muzyczne wydarzenie. Rozlosujemy również komilację FLY Bermuda.

Pytanie konkursowe brzmi: Którą edycję Fly Bermuda będziemy świętować w tym roku?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać najpóźniej do 28 września 2011 roku do godziny 15:00 na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

WYNIKI KONKURSU

Bilety na Fly Bermuda Festival otrzymują:

minimalgigi
n3rv

Kompilację Fly Bermuda otrzymuje:

colmi

Gratulujemy! Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej drogą mailową.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →