Einmusik w Temat Rzeka!

Wydarzenie

Utalentowany niemiecki producent wystąpi w ten weekend w Warszawie. To doskonała okazja by posłuchać na żywo najnowszych produkcji jego autorstwa oraz numerów z wytwórni Einmusika.

Samuel Kindermann dał się poznać jako niezwykle solidny i kreatywny producent. Dziesiątki ep’ek, dwa albumy,wiele kolaboracji (m.in. Stimming) oraz własny label (Einmusika) tylko potwierdzają jego ugruntowaną pozycję na rynku, na którą pracował od ponad dekady.


Einmusik
często sięga do etnicznych sampli, prezentując własną, elektroniczną wizję najciekawszych muzycznie regionów. Od Bałkanów, poprzez rytmy latynoskie, aż po dźwięki rodem z Czarnego Lądu. Gościł na największych eventach w Europie, w tym na hiszpańskim Sonar czy polskim Mayday.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Einmusik pojawi się w sobotę w warszawskim Temacie Rzeka na imprezie z cyklu Wyborowa Color Bang. U boku głównego gościa zagra Pysh, czyli jedyny polak w jego wytrówni, olsztyński duet dj’sko-producencki Twins of Sound, przedstawiciele kolektywu Fructi.ORG oraz Deep House Polska, Luke Hiero, Ulik oraz Fatum.

Więcej:

30.08 (sb) Color Bang Wyborowa: Einmusik @ Temat Rzeka, Warszawa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →