Tama Opening: imprezy wracają w klubowe progi

Eventpromo
Tama - jesień 2020

Organizowanie elektronicznych imprez podczas pandemii nie było proste, lecz formuła bawienia się na świeżym powietrzu zdała egzamin. Co teraz, kiedy coraz bardziej czuć jesienną aurę, a słońce prędko zastąpi deszcz? Poznaniacy na pewno nie mają się o co martwić - imprezy wracają do Tamy!

Tama – jesteśmy w domu

Poznań przeżył już wiele elektronicznych eventów, a największe z nich kręciły się oczywiście w Tamie. W klubie bawią się lokalsi, ale nie braknie tam i pielgrzymów, chcących zasmakować tutejszego klimatu, odlecieć w rytmie starannie dobranej muzyki oraz zachwycić się dopracowanymi wizualami. Pandemia nie dała rady sprawić, by Tama się zamknęła, a po tym okresie przestoju oraz eventów pod chmurką, techno powraca na salony. Możemy się spodziewać, że włodarze klubu zechcą nas rozpieścić, dlatego warto zerkać, czy weekend nie brzmi tam czymś naprawdę wyjątkowym.

Tama - program na jesień 2020

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

25 września – Tama Opening: DUSS do białego rana

Poznański klub zapowiada, że przerwa od pełnowymiarowej działalności w żaden sposób mu nie zaszkodziła. Już pierwsze ogłoszone w Tamie imprezy to prawdziwa bomba, stąd nie mamy prawa wątpić w obwieszczenie miejscówki. Techno wraca do środka, a na pierwszy ogień idzie duet z Bydgoszczy o niestandardowym spojrzeniu na elektroniczne trendy. DUSS nie tylko zagra w TamieDUSS będzie grać w Tamie przez całą, długą noc. Oryginalność, nieco swawoli – wpadajcie na clubbing, żeby zatańczyć tak, jak nie tańczyliście jeszcze przez ostatnie pół roku.

DUSS – Kevin The Second

DUSS All Night Long – 25 września, Tama, Poznań – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

26 września – Tama Opening z etnicznym sznytem: Einmusik i inni

Ta impreza zabrzmi rytmami z różnych stron świata. Einmusik to DJ oraz producent o ciągotach do wykorzystywania dźwięków pierwotnych, mocno osadzonych w kulturze plemiennej. Etniczne sample w połączeniu z elektronicznymi eksperymentami dają muzykę bardzo niejednorodną, dziwną, drgającą, o potencjale do wprowadzenia w prawdziwy trans. Bałkański kocioł, Czarny Ląd, latynoskie klimaty – a oprócz tego, jedna wielka niewiadoma. Einmusik jest pierwszym ogłoszonym artystą z tych, którzy wystąpią w Tamie w najbliższą sobotę. Będzie ich więcej, więc wyczekujcie wieści.

Einmusik – Spume

Einmusik i inni – 26 września, Tama, Poznań – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

Tama i bezpieczeństwo

Tama nie rzuca słów na wiatr i robi wszystko, by zapewnić swoim gościom maksimum komfortu oraz poczucie bezpieczeństwa podczas organizowanych przez siebie imprez. Wprowadzone zmiany spełnią zarówno wymagania Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Wasze oczekiwania.

Po pierwsze, wszystkie wydarzenia będą odbywać się z dużej sceny, aby pozostawić ich uczestnikom jak najwięcej przestrzeni na parkiecie. Nie musicie obawiać się o dźwięk – połączone soundsystemy sprawią, że w każdym miejscu będzie równie dobry, równie głęboki, jak przy samej estradzie.

Ponadto Tama wprowadziła poziome oznaczenia na parkiecie, ułatwiające zachowanie przepisowej odległości 1,5 metra. Właściciele klubu przypominają, że noszenie maseczek jest obowiązkowe.

Na piętrze lokalu oprócz danceflooru będzie funkcjonował bar – stali bywalcy natychmiast zauważą brak kanap, które zastąpiono stolikami i krzesłami. Po zajęciu miejsca, zakrywanie twarzy maseczką nie jest już wymagane.

Palarnia w budynku pozostaje zamknięta, zapraszamy za to gości do korzystania z palarni na Dziedzińcu. Bary, szatnie i wejścia zostały dodatkowo wyposażone w osłony z pleksi. Schody zostały podzielone na wejściowe oraz wyjściowe, podobnie stało się z mainfloorem. W całym klubie znajduje się kilkanaście miejsc, w których bez przeszkód będziecie mogli zdezynfekować dłonie.

Włodarze Tamy zachęcają do dbania o bezpieczeństwo – zarówno swoje, jak i innych – oraz niezmiennie do dobrej zabawy.

Tama Opening – bilety na imprezy 25 i 26 września w poznańskim klubie Tama

Imprezy w poznańskim klubie Tama odbywają się zgodnie z wytycznymi nowego reżimu sanitarnego. Wejściówki na wydarzenia można nabyć na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →