Earth Trax zapowiada remiksy „The Sensual World”

fot. Ania Bystrowska + Penera
News Zapowiedzi
EARTH PENERA

Po majowej premierze świetnego albumu Bartosz Kruczyński w swoim sztandarowym projekcie Earth Trax ma dla Was jeszcze coś ekstra.

Earth Trax – dźwiękowa utopia

Album The Sensual World to zwrócenie artysty w stronę środowiska oraz jego reinterpretacja pierwotnych inspiracji. Jest tego bardzo wiele – od atmosferycznych, przestrzennych dźwięków po ciężkie, industrialne brzmienia i tekstury nadające muzyce Earth Trax dużą złożoność. Muzyka ta brzmi niczym podróż po dżungli w innej galaktyce, która zmienia swoje kształty i połacie jak w kalejdoskopie. Na początku sierpnia pojawił się komputerowy klip do kawałka Dream Pop autorstwa wizualnej artystki Jagody Wojtowicz z uznanej w środowisku grupy Eternal Engine, który moim zdaniem odpowiada właśnie tym wyobrażeniom przeniesienia dźwiękowych impresji Bartosza Kruczyńskiego na obraz. Swoją drogą ta muzyka ma w sobie taki nakład emocji jak wczesny trance, o czym pisałem wiosną.

Earth Trax – Dream Pop

Koniecznie sprawdź: Bartosz Kruczyński się nie zatrzymuje

Kilka dni później wytwórnia Shall Not Fade podzieliła się na swoim Soundcloudzie demówkami z nadchodzącej EP-ki z remiksami kawałków z The Sensual World. Znajdziemy tu interpretacje innych wykonawców, jak i… klubowy miks samego autora. Tak jest w przypadku kawałka Dream Pop, który Bartosz Kruczyński zmodyfikowałby mógł jeszcze lepiej działać na parkietach. Podobnie zrobił Lake Haze – zremiksował on ten sam kawałek, tylko skupił się bardziej na breaku. Z kolei Nowhere usłyszycie w wersji reprezentantów naszej rodzimej sceny – duetu Penera. Ostatnim utworem jest remiks meksykańskiego producenta NAFI Omaara, który wyciągnął jeszcze więcej głębi i potencjału z oryginalnego industrial techno kawałka Fade. EP-ka Sensual World Remix ukaże się 16 września 2022 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Earth Trax – The Sensual World Remix EP

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →