Drum&Bass Arena Awards 2010 – znamy wyniki

Artykuł

Poznaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach tegorocznego głosowania Drum&Bass Arena Awards!

Kto został najlepszym DJem minionego roku, a kto najbardziej wpływowym producentem sceny d’n’b? Poznaliśmy właśnie wyniku 16. plebiscytu Drum&Bass Arena Awards! Poniżej znajdziecie pełną listę zwycięzców wraz z muzycznymi próbkami artystów 🙂

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drum&Bass Arena Awards 2010

 

BEST DJ – Andy C

 

 

Kolejny rok z rzędu zwycięzcą w kategorii 'Best DJ’ został Andy C. Jego umiejętności grania na trzech gramofonach znane są na całym świecie. Przez ostatnie dwie dekady Andy C w pełni poświęcił się muzyce d’n’b, propagując wszystkie odmiany połamanych brzmień, osiągają status legendy gatunku. Kiedy na imprezie zobaczycie człowieka z dwoma torbami wypchanymi płytami winylowymi będziecie wiedzili, że to właśnie on, ulubiony DJ wszystkich fanów d’n’b – Andy C.

 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player

 

BEST PRODUCER – Noisia

 

 

To był bardzo dobry rok dla Noisia. Ich długo oczekiwany debiutancki album „Split The Atom” przez wielu uważany jest za najlepszą płytę długogrającą tego roku. Krążek pokazuje niezwykłą różnorodność holederskiego trio. Ich styl to mieszanka drum&bass, electro, breakbeat, electronica oraz trip-hop, co w efekcie daje wybuchową, pełną energii i destrukcyjną miksturę.

 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


 


 

BEST MC – Skibadee

 

 

Skibadee już od kilku lat regularnie zdobywa najważniejsze nagrody MC. Skiba już dawno przełamał wszelkie bariery jeśli chodzi o liryczny flow i szybkość rymowania. Niedościgniony wzór dla całego nowego pokolenia MC.

 

 


 

BEST NEWCOMER DJ – Camo & Krooked

 

 

Niezwykły duet z Austrii, który narobił całkiem dużego zamieszania na europejskiej scenie d’n’b. Ich doskonałe ciężkie sety i produkcje sprawiły, że Camo & Krooked są obecnie najbardziej wziętymi DJami na scenie. Numery takie jak „Vampires”, „Stand Up” oraz remix utworu Johna B „Numbers” są świadectwem najwyższej klasy Camo & Krooked.

 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player

 

BEST NEWCOMER PRODUCER – Netsky

 

 

Mistrz liquid funku z wytwórni Hospital – Netsky, miał ogromny wpływ na scenę d’n’b w 2010 rok, głównie za sprawą debiutanckiego albumu. Jego poziom produkcji jest bardzo wysoki, szczególnie biorąc pod uwagę, że tworzeniem muzyki Netsky zajął się dopiero dwa lata temu. Oprócz doskonałej płyty długogrającej artysta ma na swoim koncie liczne remiksy dla takich gwiazd jak: Pendulum, Miike Snow czy też Swedish House Mafia.

 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


 


 

BEST NEWCOMER MC – Messy MC

 

 

Messy MC doskonale odczytuje klimat tłumu na imprezie. Idealnie składa rymy, a jeśli chodzi o freestyle to nie ma sobie równych.

 

 


 

BEST LABEL – Hospital Records

 

 

Wielokrotnie już nagradzany label Hospitality ma za sobą niezwykle udany rok. W ciągu ostatnich 12 miesięcy nakładem brytyjskiej wytwórni ukazało się wiele doskonałych singli od takich gwiazd jak: B-Complex, Nu:Tone czy też Blokhe4d. Należy wspomnieć także o kompilacjach Sick Music 2 oraz Drum&Bass 2010 no i oczywiście o debiutanckim krążku Netksy’ego.

 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


 


 

BEST SINGLE – Loadstar – Link To The Past

 

Zaliczany już do klasyki, od czasu premiery numer ten doprowadza do wrzenia parkiety na całym świecie. Prawdziwy killer!

 

 


 

BEST ALBUM – Netsky – Netsky

 

Netsky po raz kolejny znajduje się na samym szczyćie. Jego debiutancki album wstrząsnął bardzo mocno sceną d’n’b’. „Moving With You”, „The Magic Russian Bottle” czy też „Gravity” to producenckie perełki, hymny parkietowe. W pełni zasłużony tytuł!

 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


 

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player

 

BEST EVENT & BEST PROMOTER – Hospitality

 

Bilety na imprezę w Brixton Academy z udziałem takich gwiazd jak Andy C, High Contrast, London Elektricity, Danny Byrd oraz Netsky wyprzedałay się w rekordowo szybkim czasie. Eventy spod znaku Hospitality to idealne połączenie artystów starego pokolenia, ze świężą krwią na scenie d’n’b.

 

 


 

BEST CLUB – Fabric

 

 

Piątkowe imprezy w legendarnym Fabric przyciągają do klubu najważniejszych artystów gatunków. Do tego dodać należy jeszczy potężny soundsystem. Sukces murowany!

 


 

BEST D&BTV SET – A.M.C

 

Oglądanie A.M.C za deckami to czysta przyjemność. Odcinek z jego udziałęm był jednym z najbardziej popularnych wśród widzów.

 

 


 

BEST VIDEO – DJ Fresh – Gold Dust

 

 


 

HALL OF FAME – DJ Hype

 

 

DJ Hype to prawdziwy pionier, legenda sceny d’n’b. Znakomite umiejętności djskie i zebrane na przestrzeni ponad dwóch dekad doświadczenie plasuje go w czołówce najbardziej escytujący artystów gatunku. Sety Hype’a to 100% energia, o czym mogły się przekonać chyba wszystkie najważniejsze kluby na świecie. Jego label True Playaz, który istnieje już od ponad 10 lat jest domem dla uznanych gwiazd sceny d’n’b jak: Pascal, Hazard, Original Sin czy też Prolix.

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →